reklama

Gdzie w Krakowie USG 3d/4d

Rozwiązania
0
Dwoch wymienionych przezemnie lekarzy to specjalisci znani nie tylko w Krakowie. Wystarczy przeczytać jakiekolwiek opinie na ich temat lub zapytac ktoregokolwiek ginekologa w Krakowie to powiedza to samo. Oboje pracuja w klinice na Kopernika. Nikogo do niczego nie zmuszam a jedynie podalam alternatywe.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
Ciekawe... Mój ginekolog dr Ufnalewski wcale tak nie twierdzi. Mało tego uważa że lekarze z kopernika są mocno przereklamowani. Mnie odradzał tych specjalistów i skierował do dr Jędrzejczyk. No to chyba nie wszyscy krakowscy ginekolodzy polecają lekarzy których tak intensywnie reklamujesz.

reklama
Rozwiązania
0
Cześć. Właśnie otrzymałam wynik testu Nifty i wszystko w porządku z dzidzią :-D aleee ulga, ten czas oczekiwania na wynik to był istny koszmar... Ostatecznie zrobiłam test Nifty w Arce i z tego miejsca chciałabym też podziękować doktorowi Jakubowskiemu oraz doktorowi Bałaszowi za profesjonalną pomoc oraz co najważniejsze, olbrzymie wsparcie w tak trudnym momencie. Dziękuję!

Rozwiązania
0
Na kostrzewskiego jest klinika. Ja tam przeszłam całą ciążę i miałam też w trakcie badań robione usg 3D

Rozwiązania
0
Sprawdź jeszcze w SOFIMED przy Norymberskiej 10C. Ja tam byłam pod opieką ginekologa i bardzo sobie chwalę.