reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie w Krakowie USG 3d/4d

reklama
maggie9 badanie kosztowało mnie 250 zł, tak czy inaczej wszędzie trzeba za to zapłacić.... ale jestem zadowolona dostałam zdjęcia na płytce, i obszerny opis odnośnie stamnu mojego płodu:)a jeżeli się zdecydujesz tam robić to badanie to polecam tylko i wyłącznie dr.: Jacek Franczakpozdrawiam:)
 
Ja robiłam badanie II trymestru 3d/4d w gabinecie LUDWIN&LUDWIN wykonała je Dr Inga Ludwin. W czerwcu tego roku, w 19 t.c. Kosztowało chyba 230 zł (może 250, nie pamiętam na 100%) trwało ponad pół godziny. Bardzo dokładnie byliśmy z mężem informowani co pokazuje się na ekranie (mąż oglądał wszystko na dużym telewizorze siedząc wygodnie w fotelu) jakie parametry są sprawdzane i w jakim celu. Dostaliśmy szczegółowy opis wydrukowany, zdjęcia 2 i 3D na papierze foto, oraz zapis filmu 4D na płycie.
Wprawdzie czekaliśmy sporo, mimo wyznaczonej godziny, było dużo pacjentek, ale po takim dokładnym badaniu i szczegółowych wyjaśnieniach wiedzieliśmy już z czego to wynika i nie mieliśmy żalu :)
POLECAM

Jak tam trafiłam? Od lekarza prowadzącego dostałam listę lekarzy u których warto to badanie wykonać, wujek Google pomógł zlokalizować gabinety i wybrałam ten w którym odpowiadał mi najbardziej termin. Czekałam chyba tydzień, max 10 dni.
 
Witam,
Ja robiłam 10.10.2011 w Ujastku w "prywatnej medycynie" 4D- genetyczne. Koszt 250 zł robił dr Franczak Jacek. Polecam i lekarza i sprzęt którym wykonują badanie. Cały opis szczegółowy z wykresami i zdjęciami oraz płytka w cenie.
 
ja też polecam OSTEOMED, o ile pamiętam, to cena USG zależy od momentu ciąży, w którym to USG robimy i w późniejszym okresie rzeczywiście oscyluje w granicach 250 zł. Ale podejście mają b. profesjonalne i można czuć się bezpiecznie :)
 
Ja bardzo polecam USG u dr Zarotyńskiego.
Pierwsze USG genetyczne w 12tc miałam wykonywane przez dr Wiechecia, niby wszytsko w porządku, fachowcem jest dobrym, ale było widać, że dr jest nastawiony na przyjęcie dużej ilości pacjentek i bardzo mu się spieszy.
Na drugim i trzecim USG genetycznym byłam u dr Zarotyńskiego. Ma bardzo dobry sprzęt, a USG robione przez niego to fantastyczna sprawa. Samo USG trwa jakieś 50 minut, dr dokładnie omawia wszystko co widzi, a najfajniejsze jest to, że od samego początku podchodzi do niego jak do człowieka, a nie płodu, który tylko należy zmierzyć i zważyć. USG genetyczne to koszt 250zł.
 
Ja robiłam USG genetyczne 3D na pl. Szczepańskim, lekarz nazywa się Wiecheć i jest ponoć najlepszy w ocenie ryzyka chorób, sama przekonałam się, że w poczekalni siedziały pacjentki z poza małopolskiego, badanie kosztowało mnie 200 zł.
 
Czy któras z Was robiła może USG genetyczne u Dr Wójtowicz na ul. Królowej Jadwigi?? Idę do niej w czwartek. Chciałam do dr Nocuń ale terminy chyba na miesiąc w przód były zajete, a tu udało mi się fuksem wcisnąc.
 
Dr Wójtowicz bardzo dobry sepcjalista od diagnostyki płodu, mojej ciązy nie prowadziła ale robiła echo serca młodemu jak był jeszcze w brzuchu. Powiedziała że zdrowy w 100% i jest zdrowy :) A jestem z branży medycznej i miałam niezłą schizę w ciąży czy aby na pewno jest wszystko ok. Polecam i dr Wójtowicz i dr Rybak-Krzyszkowską (przychodnia prywatna volumed koło szpitala Jana Pawła), która prowadziła moją ciążę. Obie panie pracują na Kopernika i ja z opieki byłam bardzo zadowolona.
 
reklama
ja mogę na świeżo polecić Ludwin&Ludwin, co prawda lekko nam (mi i mężowi) się nogi ugięły jak zobaczyliśmy siedzibę i rejestrację ale dzięki wcześniejszym opiniom stąd zaczekaliśmy, nie długo choć trochę to tam zagmatwane ale mniejsza o to
robiliśmy usg genetyczne II trymestru u dr Ingi, kobieta przesympatyczna, sprzęt super, tak jak pisała Katerinka całe badanie oglądaliśmy na ogromnym tv na ścianie, pani dr wszystko tłumaczyła, mówiła, opowiadała, mierzyła itd. dostaliśmy szczegółowy opis na dwie strony A4 + zdjęcia + film
cena 290 ale nie żałuję ani złotówki
 
Do góry