reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie w Krakowie USG 3d/4d

Ewitka

Majowo-lutowa mama
Dołączył(a)
6 Listopad 2006
Postów
6 372
Miasto
magiczne miasto
Mam pytanie, gdzie w Krakowie mozna niedrogo (poniżej 200zł) zrobić USG 3d/4d? Niestety takie centra jak Ultramedica bardzo się cenią i USG kosztuje 280 zł.
 
reklama
Polecam Fertility Center na placu szczepanskim, w cenniku jest niby 300 zł, ale suma summarum liczą 200. Sprzęt jest suuuper!
W Scanmedzie przy al.Pokoju też robiłam za 150.
 
Ja nawet byłam na tym pseudo badaniu. Do sklepu przybyłam na 10 bo jak zawsze w takich akcjach to mało miejsc a dużo chętnych i oczywiście zrobiono zapisy bo USG 4d miało dotrzeć dopiero na 12 byłam druga i tak od 12.10 czekałam z pozostałymi kobitkami w końcu około 12.40 przywieziono sprzęt. Już się cieszyłam, że zobaczę moja niunię i lipa badanie trwało dosłownie 3 minuty i jedynie zobaczyłam główkę. Rozczarowanie i niesmak wielki. Bo jak to lekarz robiący USG stwierdził akcja ma tylko promować USG oraz szpital Ujastek i niema czasu na robienie badania USG i na dokladne USG zaprasza odpłatnie do szpitala. Także dziękuję bardzo za taką akcję promocyjną.
Pozdrawiam
 
Polecam robić szczegółowe badania usg na pl. Szczepańskim 3 w Fertility Center, gdzie przyjmuje dr Wiecheć. Ma duże doświadczenie. Bada bardzo szczegółowo, profesjonalnie, miło i konkretnie. Koszt to chyba 250zł. Wizyta trwa około pół godz. Warto zaplanować wizytę wcześniej, bo czeka się do niego jakieś 2 tyg.
Muszę jeszcze dodać, że w przypadku ciąży bliźniaczej cena nie zmienia się a badanie trwa pełna godzinę, trzeba tylko uprzedzić o bliźniakach przy rejestracji. Na życzenie w cenie otrzymuje się płytkę z nagraniem całego badania i fotki buzi dzieci.
 
Ostatnia edycja:
Także polecam klinike na pl.Szczepańskim a dokładnie dr.Wiecheć. Koszt 200zł, pierwsza wizyta trwała 45min z dokładnym zbadaniem serduszka dostaliśmy filmik z całego badnia i super zdjęcia. Naprawdę szczerze polecam.
 
:-)Rowniez polecam FERTILITY CLINIC, dr.Nocuń jest świetna specjalistką, bardzo dokładnie wszystko sprawdza a przy tym jest przemiła :) Tylko z terminami czasem kiepsko...
Przyjmujący tam dr Wiechec rowniez jest bardzo chwalony i polecany, ale nie korzystałam akuratnie z jego "uslug" wiec nic nie napisze konkretnego.
 
reklama
ja polecam usg 3d/4d w szpitalu Jana Pawła II, koszt 250zł, badanie bardzo profesjonalne i dokładne, bardzo miła Pani Dr Nawara je robiła, bylismy tam dwa razy :)
 
Do góry