reklama

Gdzie w Lublinie zorganizować chrzciny?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez florian, 20 Marzec 2015.

1. florian

florian Początkująca w BB

Cześć wszystkim forumowiczom :) Czy orientujecie się może, gdzie w Lublinie warto organizować chrzciny? Chodzi mi o jakąś sprawdzoną, elegancką salę - najlepiej, żeby wszystko wyglądało współcześnie, nowocześnie. Póki co trafiłam na taką ofertę Chrzciny w Restauracji Oranżeria w Lublinie Co o tym myślicie?

2. BajkowyPokoik_pl

BajkowyPokoik_pl Zaangażowana w BB

Może zacznijmy od ustalenia budżety jaki posiadasz na ten cel i wtedy doradzimy konkretne miejsce bo z doświadczenia wiem,że za ładną,elegancką salę trzeba trochę zapłacić.. Na ile osób organizowane będą chrzciny?

3. reklama
  4. luna89

luna89 Fanka BB :)

Budżet jest tu rzeczywiście kluczowy i to on powinien być decydujący przy wyborze odpowiedniego miejsca. Warto wybrać też lokal, który znajduje się niedaleko kościoła. Na samym Lublinie się wprawdzie nie znam, bo to nie moje okolice, ale jeżeli nie wiecie jeszcze, w co ubrać maluszka, to podpowiem Wam, że ja kupowałam fajne ubranka do chrztu na balumi.com.pl. Mają spory wybór i dobrej jakości rzeczy, które pięknie się prezentują :)

5. chrzcinyikomunie

chrzcinyikomunie Początkująca w BB

Pomocna może być stronka ChrzcinyiKomunie.pl . Tam można wyszukać obiekty dostępne w Lublinie i wysłać do nich zapytanie ofertowe jednocześnie :) To pozwoli na szybkie porównanie cen na rynku i wybranie odpowiedniego miejsca. Można też zostawiać opinie, więc jeśli obiekt, w którym organizowaliście przyjęcie się spawdził - powiedzcie im to dzięki komentarzowi pod prezentacją :-)

6. KarKoss

KarKoss Zaciekawiona BB

Zaraz się znowu zacznie sezon na chrzciny, komunie i wesela :) Moim zdaniem na takie imprezy nadaje się hotel Hetman z Łuszczowa Link do: Hetman. Restauracja | Lublin, co prawda to 1,5 godziny drogi z Lublina, ale za to inne ceny a wystrój świetny i przepyszne jedzenie - byłam tam właśnie na weselu i bawiłam się świetnie.

7. TomaszAndrzej

TomaszAndrzej Początkująca w BB

8. kamelkas

kamelkas Początkująca w BB

Ja miałam trochę problem z przygotowaniem chrzcin, bo sporo mojej rodziny jest z Zamościa i trzeba było jakoś wszystkich przywieźć. Dlatego szukałam firmy transportowej z Lublina, która podejmie się tego zadania i znalazłam firmę Link do: Wynajem busów Lublin | Busemdoniemiec.eu która wynajmuje busy w Lublinie. Jeśli ktoś z was szuka takiej właśnie opcji, to szczerze polecam, trafił nam się bardzo miły kierowca i wszystko można było z nim dogadać.

9. beatab1982

beatab1982 Początkująca w BB

Ja chrzciny swojego dziecka zorganizowałam w restauracji Valentino Chleb i Wino na Alei Kraśnickiej. Jestem mega zadowolona. Przede wszystkim bardzo smakowite jedzenie, sprawna obsługa a co bardzo ważne w cenie jest także pokój z łóżkiem dla matki z dzieckiem. To się naprawdę bardzo przydaje.
    Poza tym piękne wnętrze wywarło spore wrażenie na gościach. To że nie jest to centrum to jeszcze lepiej bo przynajmniej nie ma problemu z parkingiem. Jest ładny ogród dla dzieci oraz atrakcje. Ja osobiście zdecydowałam się na animatorkę dla dzieci, która się nimi super zajęła a my mieliśmy czas i mogliśmy posiedzieć na luzie.
    Mają niskie ceny, bo 95 zł za osobę i taki ogrom dań to nie jest wygórowana cena. Polecam. Ja chcę zrobić u nich komunię drugiego dziecka w maju.

10. reklama
  11. dagmara898

dagmara898 Początkująca w BB

My z mężem organizowaliśmy swojej córce w Pałacu Akropol. Tam jest właśnie bardzo elegancko. Nie robiliśmy jakiejś wielkie imprezy tylko skromny obiad w restauracji. Wszystko zostało bardzo ładnie przygotowane w tym mieliśmy delikatny stylowy wystój. Oprócz tego bardzo dobre jedzenie i obsługa która zawsze jak się potrzebowało to była. No było naprawdę przyjemnie :-)

12. wera1187

wera1187 Początkująca w BB

Ja organizowałam chrzciny w Restauracji Siedem Życzeń obok basenu, było super.Goście bardzo chwalili jedzenie, ja byłam zadowolona z wystroju,obsługi.Plusem jest duży darmowy parking.Naprawdę polecam

Poleć forum