reklama

Gdzie w Tropiki?

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez aga555, 22 Marzec 2009.

1. aga555

aga555 kwiecień05/grudzień07

Witam planujemy z mezem wakacje i nie wiemy gdzie sie wybrac ostatnio myslelismy o Egipcie ale po zobaczeniu cen zastanawiamy sie nad Florydom czy Dominikanom moje pytanko: czy ktos wie kiedy jechac w tamte strony wybieramy sie we wrzesniu ale z tego co przeczytalismy w necie to wrzesien nie nalezy do dobrego czasu na taki wyjazd podobno sa w tych miesiacach pory deszczowe i huragany mamy dwujke malych dzieci i nie chcieli bysmy ich narazac na co kolwiek moze ktos byl w tych miejscach i moze cos doradzic Pozdrawiam

2. mama_anulka

mama_anulka Zaciekawiona BB

3. reklama
  4. AbEjA

AbEjA Mamy styczniowe 2007

Kierunki o których piszesz w polskich biurach podrózy pojawiają się w okolicach sierpnia - i sa to katalogi na nasz sezon zimowy - Egzotyka. W te kierunki z PL lata się głownie w miesiącach zimowych, tak też skonstruowane są oferty.
    Chciałabym, żeby Egipt był droższy od Dominikany :D

5. nola

nola Początkująca w BB

Dokładnie, gdzie znalazłaś Egipt droższy od Dominikany a tym bardziej Florydy?

6. Muszelka05

Muszelka05 Fanka BB :)

Nie znam cen z PL, ale u nas na Dominikane w niezle warunki zaplacisz tyle co na Maladiwy. A z tych dwoch to bezzastanowienia polecam Maladiwy. W okresie listopad-marzec jest najstabilniejsza pogoda. Stala tem. caly rok 32-26 st.C dzien/noc, woda w oceanie 28st.C, o plazach i widokach nawet nie wspomne. Olbrzymim plusem jest to, ze nie ma owadow (przynajmniej gdzie my bylismy), ani innych paskudztw. Nie bede sie rozpisywac. Jesli sie zdecydujesz - napisz na priv.
    Tansza, ale rownie fajna jest Goa. A z czystym sumieniem proponuje RPA! Tanio jak barszcz na miejscu! A standart hoteli o niebo lepszy od europejskich. Nasza zima to tez tamtejsze lato. I jest co robic. A jak czysto!
    Jakbym chciala jechac w tropiki to raczej nie wybralabym Florydy. Rownie dobrze mozna pojechac na Majorke czy do Hiszpanie (no, prawie). Prawdziwa egzotyka to raczej wyspy, Azja, Afryka itp Kase wydasz a nie przezyjesz prawdziwej egzotyki.

7. krisa1

krisa1 Zaciekawiona BB

Przeglądałam zimowy katalog Itaki i sporo tam egzotycznych kierunków - Indie - Goa, Kenia, Sri Lanka, Tajlandia, Zanzibar, Indonezja - Bali. Mnie najbardziej urzekły plaże na Bali [​IMG]

8. niezłe widoki, zabierzecie nas jakby co;-):rolleyes2:

9. ewa.k

ewa.k Zaciekawiona BB

Genialna plaża, zakochać się wręcz można... :happy: a z którym biurem podróży najlepiej lecieć w te regiony? Co myślicie na temat Itaki?

10. reklama
  11. krisa1

krisa1 Zaciekawiona BB

Ja już dawno się zakochałam w tych plażach, póki co oglądam je na obrazkach i w katalogach. Co do Itaki to jestem na :tak: mam pozytywne doświadczenia z tym biurem. Nie było większych problemów, wszystko było dobrze zorganizowane, mają zawsze ciekawą ofertę. Generalnie polecam.

12. ewa.k

ewa.k Zaciekawiona BB

to też ciekawie u nich wygląda, oceńcie sami!

Tunezja - od 1359 pln
    Wyspy Kanaryjskie - od 1699 pln
    Egipt - od 2359 pln
    Madera - od 2439 pln

podoba się?

Poleć forum