reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Gdzie wstawić łóżeczko?

reklama

Rakel

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
My właśnie na dniach przenosimy nasze łóżko do pokoju dziecięcego. Potem wyniesiemy się znowu do sypialni, a Mały zostanie już sam w tym pokoju. Nie wyobrażam sobie mieć niemowlaka w innym pokoju, nawet z nianią elektroniczną. Ja przy pierwszym dziecku co jakiś czas zaglądałam w nocy czy oddycha :) Mąż też :). Nie wyobrażam sobie też spać z mężem osobno na dłuższą metę więc to też by się nie sprawdziło.

KamJas88

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
My mieliśmy wstawione łóżko do pokoju Małej, jak mąż musiał rano wstawac to spałam u niej sama, jak nie szedł do pracy to razem i wstawaliśmy do niej na zmiane.

mamaelaela

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Serio wasi faceci mają tak wymagającą pracę że muszą się "wysypiać" w oddzielnym pokoju ? Mój jak usłyszał to od kolegi z pracy to opowiedział mi to z niedowierzaniem, że w naszych czasach jeszcze się to praktykuje. Sory nawet jak bym nie pracowała tylko siedziała z małym w domu- też muszę się wyspać. U nas spanie oddzielnie nie wchodziło nawet w grę

Judka28

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
wiesz, praca np. w kopalni, albo kierowca autobusu, uważam, ze to takie zawody w których bardzo liczy się koncentracja i raczej ziewanie w ciągu pracy nie jest wskazane

Aguu

Rozwiązania
5
To też kwestia czy dziecko spokojne w nocy czy np ma kolki. Normalnie jak dziecko przy mamie to kwęknie i już wiesz że pora (przynajmniej mi tyle potrzeba było na reakcję) ;) szybka akcja i po sprawie. Nie ma jak obudzić kogoś. Co innego gdy dziecko boli więc płacze etc.

littlebabe

Rozwiązania
0
Serio wasi faceci mają tak wymagającą pracę że muszą się "wysypiać" w oddzielnym pokoju ? Mój jak usłyszał to od kolegi z pracy to opowiedział mi to z niedowierzaniem, że w naszych czasach jeszcze się to praktykuje. Sory nawet jak bym nie pracowała tylko siedziała z małym w domu- też muszę się wyspać. U nas spanie oddzielnie nie wchodziło nawet w grę
Mój potrafi pracować około 18 godzin dziennie więc tak, to jest wymagająca praca i niech chociaż porządnie się wysypia. Mi przy dziecku uda się zdrzemnąć w dzień nawet a weekendy nawet odeśpię kiedy on jest w domu.
Kwestia szacunku do drugiego człowieka, jego potrzeb i sytuacji w domu

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry