reklama

Gdzie wziąc kredyt?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Kasiaa121, 2 Grudzień 2013.

1. Kasiaa121

Kasiaa121 Gość

Zastanawiam się gdzie wziąć mała pożyczkę na kilka miesięcy. Wybrałam parabank, ale przed ostateczną decyzją chce się was poradzić czy to dobra decyzja. Korzystał już ktoś z usług takiej firmy?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 Grudzień 2013
  2. Justys84

Justys84 Fanka BB :)

Ja bym sie bala wysokiego oprocentowania z czego slyna takie firmy,najlepiej wszystko dokladnie sprawdz,przeczytaj,my z mezem zawsze bierzemy kredyt w sprawdzonym juz banku i zawsze jest to ten sam,raz sie wkopalismy w innym banku i splacilismy prawie raz tyle ale to juz przeszlosc

3. reklama
  4. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

osobiście nie wzięłabym kredytu w żadnym parabanku, a to jest właśnie taka oferta, z całą pewnością szczegółowa umowa zawiera całe mnóstwo niekorzystnych paragrafów :-( osobiście wybrałabym Alior bank, ale oczywiście najpierw zawsze trzeba bardzo dokładnie czytać umowy, kiedyś wzięliśmy kredyt w SKOK i do dziś nie wiemy ile tak naprawdę spłaciliśmy tego kredytu bo co rusz rata była inna, jakieś dodatkowe koszta itd :-(

5. K.M-B

K.M-B Fanka BB :)

A nie masz szans na kredyt w banku?

Takie instytucje maja masę ukrytych kosztów. Bank to bank, podlega kontroli a parabanki mają własne statuty i nigdy nie wiadomo jaka bedzie rata za miesiąc lub dwa.
    Skoki to też kicha, bo biorą składki za członkostwo.
    Zacznijcie od banku w którym macie rachunek ROR!!!

6. ironia

ironia Mamusia Benia

DZIEWCZYNY NIE NAKRECAJCIE SIE :) Pani kasia na 22 posty napisała 22 posty reklamowe :) a swoja droga parabanki to jakaś porażka...jak kogos nie stać na kredyt to po prostu się go nie bierze takie jest moje zdanie.:no:

7. bojąca

bojąca Fanka BB :)

najlepiej popytaj wśród rodziny i znajomych z jakich banków brali kredyty i który ich zdaniem daje najlepszą ofertę ale pamiętaj jeśli nie brałaś nigdy kredytu albo czegoś na raty banki mogą ci odmówić chyba, że chcesz kupić coś na raty wtedy są duże szanse na kredyt

8. luna89

luna89 Fanka BB :)

Najlepiej chyba przejrzeć oferty banków. Ich promocje i propozycje zmieniają się niemal z dnia na dzień, więc ciężko radzić się kogoś, kto brał kredyt pół roku temu.

9. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

Sygma i Credit Acricole dla mnie najlepsze

10. reklama
  11. asiiika

asiiika Początkująca w BB

Ja brałam kredyt co prawda na firmę ale tutaj: Link do: Linia na finansowanie bieżącej działalności | mBank.pl i byłam zodowola, zresztą mam tam konto już od kilku lat więc może dlatego też nie byłam niczym zaskoczona. A jeśli o Ciebie chodzi to za mało informacji podanych, jaka kwota, na ile?A może przejdź się do doradcy finansowego niech on Ci coś znajdzie?

12. boddekk

boddekk Początkująca w BB

Szukacie dobrych, tanich kredytów ? Jeśli kiedykolwiek byście potrzebowały kredytu to Link do: Kredyt hipoteczny - kalkulator.pl ta porównywarka kredytowa da wam niezłe rozeznanie na rynku kredytowym, super sprawa !

Poleć forum