reklama

Gdzie z dzieckiem nad polskie morze?

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez witek_kosinski, 12 Kwiecień 2011.

1. witek_kosinski

witek_kosinski Początkująca w BB

Mam pytanie. Moja siostra z mężem i małym dzieckiem (2 lata) planuje wakacje nad morzem, u nas w Polsce. Ciekawi nas, jakie atrakcje dla takiego dziecka można odnaleźć w okolicach Gdańska na wiosnę i latem?
    Mój syn ma już 8 lat, więc nie mam takiego wyczucia, dlatego liczę na waszą pomoc.
    Słyszałem o kilku ciekawych miejscach:
    1. Park Dinozaurów w Łebie,
    2. Loopy's World w Gdańsku,
    3. Ciuciu Art w Gdańsku,
    4. No i wiadomo plaża, morze.
    Znalazłem ciekawy artykuł na ten temat:
    GDZIE Z DZIECKIEM NAD MORZE?forum opinie wczasy z dzieckiem nad morzem

Czekam na wasze porady! :)

2. Violett

Violett Fanka BB :)

Polecam Jastrzębią Górę, sama byłam tam chyba z 8 razy i miesjce poprostu cudne. Ostatni nawet przeglądałam miejsca w którym tym razem sie zatrzymam i znalazłam super apartament własnie dla rodzin z dziecmi
    http://www.apartamenty.jastrzebiagora.pl/

3. reklama
  4. 80_Julka

80_Julka Początkująca w BB

Jastrzębia Góra jest ok, ale z dzieckiem koniecznie trzeba się wybrać do Parku Dinozaurów w Łebie. Sama byłam tam z moim dzieckiem i spędziliśmy naprawdę udany dzień. Jest tak dużo atrakcji, miejsce jest naprawdę przyjazne nawet mniejszym dzieciom, a dodatkowo maluchy podczas zabawy mogą się trochę nauczyć o dinozaurach i przyrodzie. Morze też jest niedaleko, więc można spędzić trochę czasu na plaży również. Powodzenia!

5. misia_86

misia_86 Fanka BB :)

Polecam Juratę i w ogóle cały plw. helski. Jedyne takie miejsce nad polskim morzem.

6. lyla1992

lyla1992 Fanka BB :)

Ja polecam Krynicę Morską, byłam tam dziś z moją 14 miesięczną córką, pełno pensjonatów, pełno atrakcji, woda w morzu czysta(chłodna jest jeszcze), i dużo ratowników WOPR jest.

7. Tata Antka

Tata Antka Zaangażowana w BB

WILLA RENUSZ to całoroczny obiekt położony w sąsiedztwie parku co zapewnia spokój, ciszę i jednoczesną bliskość do plaży i centrum.
    Nastawiamy się na świadczenie usług głównie osobom spokojnym, rodzinom z dziećmi – a także każdej osobie która pragnie w spokoju wypocząć, oderwać się od spraw codziennych. we Władysławowie łagodne wejście na plaże w odróżnieniu od stromych klifów Jastrzębiej Górze czy Chłapowie.

http://www.willarenusz.pl

ZAPRASZAMY

:-)

8. Tata Antka

Tata Antka Zaangażowana w BB

Jestem właścicielem pensjonatów w Jastrzębiej Górze i we Władysławowie i nigdy nie polecę rodzinom z małymi dziećmi Jastrzębiej Góry, zejście nad morze jest tragiczne - bardzo stromy klif i brak plaży a jak się wejdzie do wody to same kamienie utrudniające chodzenie - piszę to ponieważ mając pensjonat w Jastrzębiej Górze co można sprawdzić wchodząc na naszą stronę www.willarenusz.pl Jastrzębią polecam młodzieży lub rodzinom z dużymi dziećmi. Rodzinom z małymi dziećmi polecam Władysławowo - ponieważ zejście nad morze jest przystosowane dla osób które spacerują z wózkami oraz dla niepełnosprawnych - na wielkiej czystej plaży są specjalne podesty po których można jeździć wózkami. Nasze obiekty WILLA RENUSZ są położone przy parku we Władysławowie gdzie jest bardzo cicho i spokojnie jednocześnie blisko centrum 300metrów i blisko morza 700 metrów mamy koło siebie 2 place zabaw ok 70 metrów oraz w każdym obiekcie pokój zabaw dla dzieci - polecam oddalony od nas 100 metrów www.oceanpark.pl w którym całe rodziny mogą spędzić wiele czasu. Polecam nasze 100 metrowe Apartamenty w cenie 40 zł za osobę - wyposażone w kilka sypialni, kuchnię, łazienkę duże TV LCD, pokój zabaw, plac zabaw szybki internet, piekny ogród oraz grill i parking. Serdecznie zapraszamy na wypoczynek nad nasze piękne polskie morze.

!cid_0B0A87B3-9244-49E6-9CCC-346978C1E3D6.jpg DSC_7466.jpg DSC_7477.jpg kominek klimat.jpg pokój zabaw.jpg pokój zabaw2.jpg DSC_7308.jpg DSC_7439.jpg

Załączniki:

• 13.jpg
      13.jpg
      Rozmiar pliku:
      39,5 KB
      Wyświetleń:
      364
    • 20.jpg
      20.jpg
      Rozmiar pliku:
      33,4 KB
      Wyświetleń:
      359
  9. tehet

tehet Początkująca w BB

Ja polecam i zapraszam do Dębek do domków BOSANOGA :)
    Działamy już kilka lat i nastawieni jesteśmy na rodziny z małymi dziećmi.
    Domki są wyposażone w łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia, wanienkę, bramkę na schodach itp.
    Sam ośrodek leży przy rzece Piaśnicy, niecałe 500 metrów od morza. Najbliższe wejście na plażę jest u ujścia rzeki i jest to ulubione miejsce ludzi z małymi dziećmi.
    Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej bosanoga.pl
    W ofercie jest również apartamencik dla 2-4 osób: bosanoga.pl

Pozdrawiam znad morza :)

10. reklama
  11. karola_gl

karola_gl Początkująca w BB

A może znacie również jakieś ciekawe kolonie dla dzieci
    nad morzem? Przejrzałam forum i szczerze powiedziawszy nie znalazłam nic podobnego. Mam dzieci w różnym wieku, i zależy mi na różnych informacjach.

12. ann112

ann112 Zaciekawiona BB

Polecam Półwysep Helski

Poleć forum