reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie zamierzamy rodzić

reklama
ja tylko jeżeli będę zmuszona wzywać karetkę ;-)wtedy podobno wiozą do najbliższego (tam gdzie ma się rejon) ... nie wiem na ile to prawda i mam nadzieję, że się nie przekonam ... z własnej nieprzymuszonej woli nigdy ...
Kopernik jest kliniczny i trzeba się liczyć, że wszędzie będą studenci :baffled: a ja wolałabym, jak przy poprzednich porodach, bardziej intymną atmosferę - ja, M, położna i lekarka ;-)
 
JoL ja mam termin na 26 grudnia i tak sobie myślę, że w okresie świąteczno-noworocznym studentów nie będzie. Ponoć można też powiedzieć, że nie zgadzamy się na obecność studentów.
 
Domi, też mam na 26;-) i mam nadzieję, że generalnie będzie mały tłok;-) my chcielibyśmy rodzić w Żeromskim, ale też słyszałam, że w Koperniku możesz się na studentów nie zgodzić.
 
reklama
pytałam położnej jak to jest z odsyłaniem jak nie mają miejsc na porodówce. Powiedziała, że to szpital organizuje przyjęcie do porodu gdzie indziej i lepiej nie jechać na własną rękę, bo znowu może nie być miejsca itd
 
Do góry