reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie zamierzamy rodzić

motris - to bardzo się cieszę że tak myślisz :) postaram się iść Twoim tokiem rozumowania :D ja mam termin na 19.12 wiec cos mi sie wydaje że bliżej porodu będziemy musiały się jakos numerami kom wymienić :) bo chyba nas ze cztery planuje tam rodzic :)
 
reklama
Tyle Was do tego bielańskiego, że aż z ciekawości weszłam na ich str internetową ;):):) Z tego, co widzę, to tam też bez żadnych dodatkowych opłat (za znieczulenie, czy poród z mężem). Wykupujecie położną?
Ja wybieram się na inflancką i zdecydowałam, że nie wykupuje.
 
Mamuśka - co do porodu z mężem to NIGDZIE nie powinni za to pobierac opłat. To jest zagwarantowane przepisami (tak nam mówili z Fundacji Rodzić po Ludzku). Ja intensywnie myślałam o wykupieniu położnej... i dalej myślę, ale troche mnie cena odstrasza. Ponoć ok 1,5 tys.. Za połowe tego pewnie bym sie zdecydowała. A koleżanka która tam rodziła powiedziała że w sumie jak się poród zacznie ok 7 rano albo 19 wieczorem to i tak sie trafia na jedna zmiane i jest ciagle ta sama położna :) tylko weź tu traf z porodem w odpowiednia godzine :D
 
Lucere ciekawe czy wszędzie się do tego stosują ;) Nooo ja to mam nadzieję, ze będę tak szybko rodziła, że położna nawet nie zdąży się zmienić ;)
 
Mi przy pierwszym porodzie mówili zapłacić 100zł za to że mąż był przy mnie i 20zł na cegiełkę. DO tego musiałam w szpitalu zostawić paczkę małych Pampersów, chusteczki, 2 pieluchy tetrowe i ubranko śpioszki i kaftanik
 
reklama
No u nas tak bylo ze przy wyjsciu trzeba bylo te wszystkie rzeczy. Podczas pobytu w szpitalu to oni wszystko zapewniali, ubranka, kapiel w oilatum, pampersy i kremy. No i to chyba za to na wyjsciu bylo trzeba zostawic taka paczke jak pisalam.
Teraz jak slysze od rodzacych to nie sa pobierane oplaty za porod rodzinny, a zostawia sie w szpitalu co sie chce
 
Do góry