reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GDZIE ZGŁOSIĆ NARODZINY DZIECKA?

reklama
Moze to bedzie wygladac dziwnie ale nie zrobiono mi zabiegu! Dlaczego? poniewaz na usg przed zabiegiem w jajeczku pokazał sie pecherzyk zoltkowy i serduszko:) Cuda chyba sie zdarzaja. jestem najszczesliwsza kobieta na swiecie:)
 
W takim razie gratuluje przyszłej mamie i cieszę się że tak to się szczęśliwie zakończyło. Pozdrawiam
 
Dlatego pytam jak to wygląda czy to ja musze im cos wysłac zeby obliczyli od kiedy do kiedy bede na urlopie macierzyńskim?
 
oki bo ja ze szpitala dostałam zaswiadczenie o tym ze przebywałam w szpitalu i o dacie porodu rozumiem ze to zaśwaidczenie mam przesłać do kadr
 
no najlepiej.
Jeśli byłaś w szpitalu dłużej niż 4 dni i jesteś ubezpieczona prywatnie, np w PZU z pracy, to należy Ci się dodatkowa kasa oprócz z tytułu urodzenia dziecka,ale to już musisz obgadać ewentualnie w PZU
pozdrawiam
 
reklama
Do góry