reklama

gdzie znaleźć w Piasecznie szkołę rodzenia???

przyszłe i obecne mamy mieszkające w pobliżu Piaseczna koło Warszawy, gdzie, co i jak znaleźć

1. ania-piaseczno

ania-piaseczno Początkująca w BB

gdzie znaleźć w Piasecznie szkołę rodzenia???

2. nutria

nutria Mama X 2009

Z tego co wiem to jest w CMP szkoła - dziewczyny chodziły... wiecej niestety nie wiem..

3. reklama
  4. ania-piaseczno

i jakie masz zdanie o tej szkole bo też się nad nią zastanawiałam, 4 spotkania po 2 godz proponują, cena 400 zł. Chciałabym rodzić na tym nowym oddziale położniczym w Piasecznie ale tam przy szpitalu nie ma szkoły rodzenia, bo się dowiadywałam,

5. ania-piaseczno

6. ania-piaseczno

zapisałam się do tej szkoły rodzenia CMP. 20 sierpnia mamy pierwsze zajęcia, zobaczymy jak będzie... Można wybrać też opcję za 450 zł i wtedy są trzy spotkania - położna przychodzi do Ciebie do domu, lub w wybrane przez Ciebie miejsce. Ja wybrałam opcję spotkań w placówce CMP

7. ania-piaseczno

jestem już po wszystkich spotkaniach. Moja opinia? Sugeruje wydać 400 zł, bo tyle kosztują 4 spotkania po 2 godz., na coś bardziej przydatnego. W zasadzie niczego nowego się nie dowiedziałam podczas tych zajęci. Wszystkie te informacje można wyczytać w książkach czy internecie. Nie ma żadnych ćwiczeń tylko wykłady położnej. Nie polecam.

Poleć forum