reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie znalezc?

ElenkaBiz

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2016
Postów
32
Miasto
Poznan
Witam wszystkich!
Juz w nastepnym miesiacu bede zaczynac karmienie corke warzywami (ma 5 mies. i je tylko mleko z piersi). Chicialabym zaczac z kabaczka, albo kalafioru, ale nie znalazlam, gdzie mozna kupic w Poznaniu gotowe piure tylko z jednym warzywem...Widzialam kalafior, ale to wszystko. Gdzie kupujecie gotowe jedzenia dla dzieci, gdy tylko zaczynacie?
 
reklama
Co prawda nie jestem z poznania, ale jedno skladnikowe Słoiczki znajdowalam w Rossmanie i Tesco. Z kalafiorem tez miałam problem, ale koleżanka kupiła w Tesco . Powodzenia
 
Przepraszam jeśli źle to zabrzmiało. Chodzi o to, że moja najmłodsza pociecha ma 7 lat, a wtedy kalafior był chyba dopiero po roku czasu. Zapewne wiele się zmieniło dlatego pytam. Za rok zacznę przygodę z dietą niemowlaków i dlatego pytam. Obawiam się, że wszystkiego będę uczyć się od nowa.
Dawniej zaczynano od jabłka i marchwi.
 
No wlasnie WHO poleca zaczynac z warzyw albo kasz. starszego syna (ma 5 lat) zaczynalam karmic wogole z kefira i twaroga - jeden bardzo autorytatywny lekarz w Ukrainie doradzil, i bylo wszystko fajnie. Teraz z corka chce sprobowac z warzywami poniewaz tak dla mnie bedzie wygodniej z kilku przyczyn.
No a tak, oczywisce,każda mama sama decyduje, czym karmić swoje dziecko :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja chyba zacznę od ziemniaczka bo to podstawa prawie każdej zupki. Nabiał na samym końcu bo dwoje dzieci ma skazę i wątpię aby było teraz inaczej.
 
Do góry