reklama

Gdzie znalezc?

Temat na forum 'Testy' rozpoczęty przez ElenkaBiz, 31 Lipiec 2016.

1. ElenkaBiz

ElenkaBiz Zaciekawiona BB

Witam wszystkich!
    Juz w nastepnym miesiacu bede zaczynac karmienie corke warzywami (ma 5 mies. i je tylko mleko z piersi). Chicialabym zaczac z kabaczka, albo kalafioru, ale nie znalazlam, gdzie mozna kupic w Poznaniu gotowe piure tylko z jednym warzywem...Widzialam kalafior, ale to wszystko. Gdzie kupujecie gotowe jedzenia dla dzieci, gdy tylko zaczynacie?

2. NaNa8

NaNa8 Fanka BB :)

Co prawda nie jestem z poznania, ale jedno skladnikowe Słoiczki znajdowalam w Rossmanie i Tesco. Z kalafiorem tez miałam problem, ale koleżanka kupiła w Tesco . Powodzenia

3. reklama
  4. Jadwiga orłowska

Jadwiga orłowska Fanka BB :)

Dlaczego kalafior na początek?

5. ElenkaBiz

6. Jadwiga orłowska

Przepraszam jeśli źle to zabrzmiało. Chodzi o to, że moja najmłodsza pociecha ma 7 lat, a wtedy kalafior był chyba dopiero po roku czasu. Zapewne wiele się zmieniło dlatego pytam. Za rok zacznę przygodę z dietą niemowlaków i dlatego pytam. Obawiam się, że wszystkiego będę uczyć się od nowa.
    Dawniej zaczynano od jabłka i marchwi.

7. ElenkaBiz

No wlasnie WHO poleca zaczynac z warzyw albo kasz. starszego syna (ma 5 lat) zaczynalam karmic wogole z kefira i twaroga - jeden bardzo autorytatywny lekarz w Ukrainie doradzil, i bylo wszystko fajnie. Teraz z corka chce sprobowac z warzywami poniewaz tak dla mnie bedzie wygodniej z kilku przyczyn.
    No a tak, oczywisce,każda mama sama decyduje, czym karmić swoje dziecko :)

Ostatnia edycja: 31 Lipiec 2016
  8. rambodza

rambodza Początkująca w BB

Zaczynać karmić o kefira i twaroga ? Trzeba uważać, bo łatwo można dziecko na nabiał uczulić..

9. Jadwiga orłowska

Ja chyba zacznę od ziemniaczka bo to podstawa prawie każdej zupki. Nabiał na samym końcu bo dwoje dzieci ma skazę i wątpię aby było teraz inaczej.

10. reklama

Poleć forum