reklama

gdzie zorganizować wesele? w Krakowie?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez domi888, 24 Kwiecień 2015.

1. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

Czy jest tu ktoś z Krakowa? Moja siostra wychodzi za mąż w maju 2016 i sala, którą zarezerwowali z narzeczonym kilka miesięcy temu, niestety okazała się... nieczynna. Długa, bezsnensowna historia, ale moja siostra jest załamana. Mówi, ze rok na znalezienie miejsca na wesele w Krakowie jest niewykonalne. Co o tym sądzicie? Znacie jakieś miejsca gdzie można to wesele zorganizować?

2. Paulina12

Paulina12 Fanka BB :)

Hej. A interesuje Was tylko Krakow czy rowniez okolice?

3. reklama
  4. brzózkaa

brzózkaa Zaciekawiona BB

Przy Opolskiej jest fajny hotel, bardzo elegancki - Efekt Ekspress. Byłam kilka dni tam u nich i byłam bardzo zadowolona. Komfort, miła obsługa, przestronnie, elegancko i lokalizacja świetna bo to przy wylotówce, przy Opolskiej. Tu są namiary jesli byś była zainteresowana: Kontakt | Efekt Express Kraków ;) Kraków na wiosne to miód cud i malna;)

5. Paulina12

Paulina12 Fanka BB :)

A mi sie ten hotel europejski nie podoba ;) wole cos nowoczesniejszego. Albo np w goralskim stylu przepiekny Chocholowy Dwor ;)

6. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Podstawowa kwestia to moim zdaniem ustalić budżet jaki mamy na przyjecie weselne oraz ile jesteśmy w stanie zapłacić za osobę,za "talerzyk",poza tym dopiero szukać konkretnej sali,miejsca. Tych w Krakowie nie brakuje:)

7. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

To fakt. Wszystko zależy od ceny. Jednak moim zdaniem ważne podejście serwisu. Tego dnia wszyscy są mega zestresowani. W dodatku jak szykujesz takie duże przyjęcie to pojawia się mnóstwo pytań, pary młode bywają naprawdę...dociekliwe. Moje znajome organizują wesela zawodowo i współpracują m.in. z restauracją monopol. Mega sobie chwalą cierpliwość Pań pracujących w restauracji: Link do: gdzie zorganizować wesele? w Krakowie?

8. lusia88

lusia88 Zaciekawiona BB

Jak wyżej, polecam Best Western Efekt Express. Co prawda sama nic tam nie organizowałam, ale byłam na jednej konferencji i na jednym weselu. Naprawdę super miejsce, wystrój, jedzenie, aż chce się wraca :)

9. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

Dzięki za polecenia! Odyzwali się do Best Western, wygląda to super, mam nadzieję, że już nie będzie żadnych przebojów z ich strony!

10. reklama
  11. adam_beatka

adam_beatka Zaciekawiona BB

Monia221, bo to naprawdę miejsce godne polecenia. Byłam kilka razy i gdyby się ktoś mnie zapytał, to też bym polecała :p Raz na konferencji, raz na weselu - bardzo pozytywne odczucia mam co do tego miejsca. Ładnie, schludnie, przyjemnie, z fajną obsługą

12. arabica

arabica Aktywna w BB

a może w restauracji Monopol w Hotelu Best Western Old Town? ja ram byłam kilka razy na weselu i było super. Wielki plus, że w samym sercu miasta, no i mają własny parking.

Poleć forum