reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie zrobic roczek?

782651653

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Lipiec 2011
Postów
186
Miasto
Poznań
Mieszkamy u tesciow wiec u nich, a potem miec wszystko wypomniane za jakis czas (bo tesciowa taka jest)? Czy u mojej mamy, ktra ma troche malo miejsca, ale w sumie wszyscy zaproszeni by sie zmiescili?
 
reklama
ja napewno zorganizowalabym roczek,tam gdzie ja i dziecko czulabym sie najlepiej. Jesli mowisz,ze u tesciow za jakis czas bedziesz miala wypomniane to u rodzicow,jezeli nic nie stoi na przeszkodzie;)
 
Dziekuje za odpowiedz. Tak wlasnie myslalam ze u mojej mamy, bo tam ja bede mogla sobie rzadzic, tak jak tesciowa moze u siebie to ja bede tam, chociaz tu sie czuje jak intruz, a u mamy jak w domu normalnym.....
 
Do góry