reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

gdzy maluszek nie chce pic herbatek itp.

kachaa28

Fanka BB :)
Miasto
Piekary Śląskie
witam,mam pytanie.co zrobic kiedy dziecko nie chce pic zadnych herbatek,sokow a nawet zwykla woda gardzi.kiedys jeszcze tam cos popijal ale odkad je obiadki i deserki to nie wypija praktycznie nic.jak ma dobry dzien to wypije 10,20ml.nie szkodzi maluchowi ze pije tylko mleko,zje kaszke i jakis deserek??przy czym deserek tez nie zawsze bo czasami jest najedzony i nie chce,

reklama

dianna

Zaciekawiona BB
spokojnie, po pierwsze jak robisz kaszke to pewnie na mleku a mleko na wodzie wiec dziecko odwodnione nie bedzie, zreszta jak bedzie spragnione to samo bedzie wyciagalo raczki do butelki, miej gdzies w poblizu po prostu przegotowana wode, ja daje normalnie z kranu - z wodociagow ale mamy b dobrej jakosci do tego mieszam troche soku i jak ma ochote to sobie siega.

kachaa28

Miasto
Piekary Śląskie
kaszke mu podaje z woda bo kaszka jest juz na mleku.a twoj maluszek ile wypija mleka??bo niby moj powinien 180ml bo zaczal 6 miesiac ale wypija ostatnio mniej a ja nie chce mu nic wciskac na sile bo wiadomo ze bedzie sie zle czul.poprostu jak wyjmuje butle albo sie odwraca to znak ze juz nie chce,pozdrawiamy

dianna

Zaciekawiona BB
moj juz pija tylko soczki:) ale jak pijał mleko to pamiętam, że na początku też się denerwowałam bo nie pił tyle ile potrzeba tzn. tyle ile było napisane w mądrych książkach, a prawda jest taka, że dziecko przecież się nie zagłodzi i je/pije tyle ile potrzebuje. Tylko my mamy musimy przestać być takie 'książkowe' ;)

kachaa28

Miasto
Piekary Śląskie
jakby to bylo takie proste heheheh:-D teraz sobie ubzdural ze mleko mu sie znudzilo i mu nie smakuje.wypije 100ml i koniec i to jeszcze musi byc zmieszane z kaszka bo inaczej nie da rady.chce mu czyms zastapic te butle,moze nie wszystkie ale nie wiem jakimi posilkami zeby poktywaly sie z butla.pozdrawiamy

agniecha_bebecha

Mama Majozy
Miasto
kraj czekolady :)
Na mleku którego używamy jest napisane ,że dziecko powinno go pić 2- 3 butle ( ok 200 ml) i ieden albo dwa inne posiłki mlecze. Maja czasem dostaje kaszkę a czasem owoce z jogurtem. Też z niej niepitek okrutny :no:

reklama
Do góry