reklama

Genetyczne wady metabolizmu -centrum zdrowia dziecka?

Temat na forum 'Dzieci kochane bardzo' rozpoczęty przez Torunianka93, 10 Luty 2017.

1. Torunianka93

Torunianka93 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam! Właśnie otrzymałam telefon ze szpitala, że prawdopodobnie nasz bobas ma kwasice i musimy jechac do centrum zdrowia dziecka w Warszawie. Czy jest ktoś kto zna takie przypadki? Czy może był na takiej poradzie? Nie mamy auta póki co i niewiem czy brać jakieś ciuszki czy tam się zostaniemy czy spowrotem do domu?

Napisane na PMT3277_3G w aplikacji Forum BabyBoom

2. aim

aim Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    9
    Moim zdaniem na bank was zostawią na pobyt-czy to wyrównania tej kwasicy czy to dalszych badań (jak rozumiem z tytułu tematu taka przyczyna kwasicy wchodzi w grę) także weźcie raczej więcej rzeczy na pobyt.

3. reklama
  4. Wnuczka

Wnuczka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Ja tez bym się na Twoim miejscu przygotowała na dłuższy pobyt cztery dni trzymają min. Nawet ja wszystkie wyniki wyjdą ok...

5. witch84

witch84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    43
    A masz skierowanie do poradni czy masz się zgłosić na IP?

6. Torunianka93

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Podejrzewają kwasice metylomalonowa. Szczerze powiedziawszy to nie wiem dokąd skierowanie ponieważ odbiorę je jak pojedziemy do szpitala w piątek na obserwację. Pojechaliśmy miesiąc temu z nieznaną przyczyną padaczki a gratis mamy wadę genetyczną,chociaż pierwsze testy przesiewowe były w porządku.

7. Torunianka93

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witch84 nie widziałam ale wydaje mi się że do poradni nie ip.

8. aim

aim Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    9
    Jak do poradni to nie zostawia was tylko najwyzej kaza umowic sie na terkin pobytu na badania, jak na ip to wedle nazwy - przyjma, a wtedy zostawia. Znaczy mozecie sie nie zgodzic, wiadomo, ale raczej wiekszy sens jest zostac.

9. Torunianka93

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki za odpowiedź;)

10. reklama

Poleć forum