reklama

Genetyczne wady metabolizmu -centrum zdrowia dziecka?

Temat na forum 'Dzieci kochane bardzo' rozpoczęty przez Torunianka93, 10 Luty 2017.

1. Torunianka93

Torunianka93 Zaciekawiona BB

Witam! Właśnie otrzymałam telefon ze szpitala, że prawdopodobnie nasz bobas ma kwasice i musimy jechac do centrum zdrowia dziecka w Warszawie. Czy jest ktoś kto zna takie przypadki? Czy może był na takiej poradzie? Nie mamy auta póki co i niewiem czy brać jakieś ciuszki czy tam się zostaniemy czy spowrotem do domu?

Napisane na PMT3277_3G w aplikacji Forum BabyBoom

2. aim

aim Fanka BB :)

Moim zdaniem na bank was zostawią na pobyt-czy to wyrównania tej kwasicy czy to dalszych badań (jak rozumiem z tytułu tematu taka przyczyna kwasicy wchodzi w grę) także weźcie raczej więcej rzeczy na pobyt.

3. reklama
  4. Wnuczka

Wnuczka Fanka BB :)

Ja tez bym się na Twoim miejscu przygotowała na dłuższy pobyt cztery dni trzymają min. Nawet ja wszystkie wyniki wyjdą ok...

5. witch84

witch84 Fanka BB :)

A masz skierowanie do poradni czy masz się zgłosić na IP?

6. Torunianka93

Podejrzewają kwasice metylomalonowa. Szczerze powiedziawszy to nie wiem dokąd skierowanie ponieważ odbiorę je jak pojedziemy do szpitala w piątek na obserwację. Pojechaliśmy miesiąc temu z nieznaną przyczyną padaczki a gratis mamy wadę genetyczną,chociaż pierwsze testy przesiewowe były w porządku.

7. Torunianka93

witch84 nie widziałam ale wydaje mi się że do poradni nie ip.

8. aim

aim Fanka BB :)

Jak do poradni to nie zostawia was tylko najwyzej kaza umowic sie na terkin pobytu na badania, jak na ip to wedle nazwy - przyjma, a wtedy zostawia. Znaczy mozecie sie nie zgodzic, wiadomo, ale raczej wiekszy sens jest zostac.

9. Torunianka93

Dzięki za odpowiedź;)

10. reklama

Poleć forum