reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Genetyczne wady metabolizmu -centrum zdrowia dziecka?

Torunianka93

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2017
Postów
152
Miasto
Toruń
Witam! Właśnie otrzymałam telefon ze szpitala, że prawdopodobnie nasz bobas ma kwasice i musimy jechac do centrum zdrowia dziecka w Warszawie. Czy jest ktoś kto zna takie przypadki? Czy może był na takiej poradzie? Nie mamy auta póki co i niewiem czy brać jakieś ciuszki czy tam się zostaniemy czy spowrotem do domu?

Napisane na PMT3277_3G w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moim zdaniem na bank was zostawią na pobyt-czy to wyrównania tej kwasicy czy to dalszych badań (jak rozumiem z tytułu tematu taka przyczyna kwasicy wchodzi w grę) także weźcie raczej więcej rzeczy na pobyt.
 
Ja tez bym się na Twoim miejscu przygotowała na dłuższy pobyt cztery dni trzymają min. Nawet ja wszystkie wyniki wyjdą ok...
 
Podejrzewają kwasice metylomalonowa. Szczerze powiedziawszy to nie wiem dokąd skierowanie ponieważ odbiorę je jak pojedziemy do szpitala w piątek na obserwację. Pojechaliśmy miesiąc temu z nieznaną przyczyną padaczki a gratis mamy wadę genetyczną,chociaż pierwsze testy przesiewowe były w porządku.

Napisane na PMT3277_3G w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak do poradni to nie zostawia was tylko najwyzej kaza umowic sie na terkin pobytu na badania, jak na ip to wedle nazwy - przyjma, a wtedy zostawia. Znaczy mozecie sie nie zgodzic, wiadomo, ale raczej wiekszy sens jest zostac.
 
reklama
Do góry