reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gęsty śluz przypominający czop

ladyinred66

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Październik 2023
Postów
31
Dziewczyny, mam pewien problem. Jestem w 9 tygodniu ciąży i wczoraj wieczorem w toalecie zauważyłam, że wypadł ze mnie dziwny śluz - jak mocno zbita galaretka, lekko żółty, chyba miał grudki, koło 1 cm, trochę przypominał coś na rodzaj kuli. Oczywiście pójdę w poniedziałek do ginekologa, jednocześnie trochę się naczytałam, że może być to czop śluzowy i nie ukrywam przerażenia. Czy któraś miała podobną sytuację? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 
reklama
Dziewczyny, mam pewien problem. Jestem w 9 tygodniu ciąży i wczoraj wieczorem w toalecie zauważyłam, że wypadł ze mnie dziwny śluz - jak mocno zbita galaretka, lekko żółty, chyba miał grudki, koło 1 cm, trochę przypominał coś na rodzaj kuli. Oczywiście pójdę w poniedziałek do ginekologa, jednocześnie trochę się naczytałam, że może być to czop śluzowy i nie ukrywam przerażenia. Czy któraś miała podobną sytuację? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Raczej obstawiam infekcję
 
Do góry