reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GIEłDA czyli sprzedam, oddam, zamienię

kilolek

podwójna listopadowa mama
Dołączył(a)
24 Marzec 2007
Postów
11 197
Uznałysmy na czacie, ze brak nam miejsca na tego typu ogłoszenia. Dlatego zakładam ten watek.
I do dzieła kochane...
 
reklama
No to ja będę pierwsza, a co tam...

Mam do odsprzedania ubranko do chrztu dla chłopca: biała koszulka, kremowa kamizeleczka, bordowa krawatka, ocieplane spodenki białe z bordową lamówka, ocieplana kurteczk z bordową lamówka i czapeczka z taką smaą lamówka. Wszystko w rozmiarze 62. Zapłaciłam za to ponad 200zł ale oddam za 50 i dołożę jeszcze buciki.

Jak ktos będzie zainteresowany to mogę wysłać więcej fotek
 

Załączniki

  • IMGP8663.jpg
    IMGP8663.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 194
  • IMGP8752.jpg
    IMGP8752.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 222
No to teraz ja :-D

Mam na sprzedaz nie otwarte 3 paczki mleka bebiko 1 i 1 puszke bebilonu 1
Cena do ugadania ;-)
 
Ja tez mam cos na sprzedaz ale pewnie nikt nie bedzie chcial :baffled::baffled::baffled:
Mam sudocrem do sprzedania, ten najwiekszy 250 g za polowe ceny, bo byl otwarty ale zuzyte jest prawie nic. Doslownie czubek palca :-D nie chcialabym zeby sie przeterminowal a uzywac nie bede :no:
 
Ja mam buty narciarskie do sprzedania :tak: dla Mamy, nie dla dzidziusia oczywiscie :-D cy watek obejmuje take takie ogłoszenia?
 
hehe fajnie :-)

ja mam na sprzedarz sterylizator aventa elektryczny gdyby ktos chcial, uzywany kilka razy bo dostalam w spadku z Tomee Tippee od kolezanki i wygodniej mi go uzywac bo wszystkie butle mam wlasnie z TT.

DSC03618.jpg
 
Ostatnia edycja:
więc mam te buty: damskie narciarskie HEAD EZON2.9. soft walk, auto ski walk, double adj profile, metalowe klamry super macro i micro, flex index 4.3, wkładka heat fit. Rozmiar 40, długosc wkładki 260-265 mmm, skorupa 313mm. Buty spędziły niecały 1 dzień na stoku, więc posiadają kilka drobnych otarć. 250 zł :tak:
 

Załączniki

  • buty.jpg
    buty.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 184
  • buty1.jpg
    buty1.jpg
    45,2 KB · Wyświetleń: 187
reklama
Do góry