reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GIEłDA czyli sprzedam, oddam, zamienię

Mam ogromna prośbę
Gdybyście miały wśród znajomych kogoś kto kompletuje wyprawkę lub poszukuje ciuszków nieco wiekszych chłopięcych byłabym bardzo wdzięczna za polecenie mojego wątku
https://www.babyboom.pl/forum/sprze...ka-rozmiary-od-56-do-110-a-63048/#post9376404
na razie są te najmniejsze rzeczy ale mam jeszcze sporo koszul po chłopakach tylko mało czasu i kiepski aparat


ale super te ciuszki :-) ja bym kupila ale nie ma dla kogo....
 
reklama
Czy któraś z Was nie ma przypadiem do odsprzedania (najleiej tanio ) pościeli do dziecięcego łóżeczka? Potrzebuje poduszke i kołdrę - wypełnienie + poszewki. 1 komplet
ewentualnie moze tez ochraniacz ale nie koniecznie
 
kurde kilolek ja może bym miała, ale to musiałabym u mamy poszuakć! jak do weekendu nic nie znajdziesz to dam Ci znać w niedzielę czy jest to u mamy czy już sprzedałam ;-)
a kolor poszewek byłby różowy ;-)więc jak dla Zuzi czy innej dziewczynki to ok, ale jak dla chłopczyka to ni pasuje :-D
 
hihi będzie pasować, bo to Zuzi do żłobka chciałam. Dziekuję bardzo. Nie musisz się śpieszyć, bo i tak w maju Zuzia raczej leżakowała w przedszkolu nie będzie ale powoli chce to pokompletować, bo jest tego dużo
 
KUPIĘ :

* STOLIK EDUKACYJNY OD 0+
* MATĘ EDUKACYJNĄ
* NIANIĘ ELEKTRONICZNĄ
* DOSTAWKĘ DO WÓZKA

Może macie na sprzedaż :-);-)
 
KUPIĘ :

* STOLIK EDUKACYJNY OD 0+
* MATĘ EDUKACYJNĄ
* NIANIĘ ELEKTRONICZNĄ
* DOSTAWKĘ DO WÓZKA

Może macie na sprzedaż :-);-)
ilona, oddam taka mate za koszt wysyłki.
na niej nie ma zabawek, ale są takie kółeczka, na ktorych mozna rozne rzeczy przywiesic.


DSCN1175.JPG
teraz jestem poza domem, wiec jak cos to jak wroce, to moge ją wysłac... tzn ok 7-10 czerwca, bo dokladnie jeszcze nie wiem kiedy wracamy :-)
 

Załączniki

  • DSCN1175.JPG
    DSCN1175.JPG
    75 KB · Wyświetleń: 221
reklama
Do góry