reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GIEłDA czyli sprzedam, oddam, zamienię

etna ja mogę polecic Aventu. Używam już wiele lat i nic jej nie dolega. Wczesniej miałam baby ono. Nie była zła ale po roku padła i miala jedną zasdanicza wadę - ściągała wszystkie nianie z okolicy i nigdy nie wiedziałam czy to moje dziecko płacze czy któregoś z sąsiadów
 
reklama
ja poprzednio miałam właśnie taką jak aniaSM i to ona mi ściagała sąsiadów ale poza tym była ok.
 
kilolku mam teraz urwanie głowy - ten biznes + przeprowadzka. wyślę buciki dopiero po przeprowadzce. przepraszam, że tyle to trwa, ale nawet nie mam kiedy iść awiza odebrać :-(
 
oj u nas jest więcej niz 50 m do innych dzieci. Ściagala na pewno z 2 domów czyli w promieniu jakis 120m ale moze to dlatego, że my mieszkamy blisko torów i może trakcja w jakis sposób wzmacnia sygnały albo poprostu ludzie mieli takie same nianie w domu, nie wiem. A tak pomyslałam o tej trakcji, bo mialam tez jedna nianię taką zwykła w kształcie zwierzątek i zupelnie nic nie było słychac poza szumem, myślałam, ze popsuta i okaząlo się, ze właśnie trakcja zakłuca przesył i faktycznie 800m dalej u teściów dzialala bez zarzutu
 
Ja mam taką starą nianię przywiezioną przez dziadka z Niemiec i do dziś działa bez zarzutu :-D no tylko musi być cały czas w ładowarce ;-)
I też mieszkałam przy trakcji kolejowej i nie wiem czy to miało związek, ale nie ściągała płaczu innych dzieci ale za to rozmowy przez cb radio. Czasem to było ciekawe ;-) ale czasem też uciążliwe.
 
Nie macie do odsprzedania kostki edukacyjnej? Nasza zakończyła żywot niestety
 
reklama
Do góry