reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Giełda Kwietniówek...

niusiaagusia

mamuśiowata...
Dołączył(a)
10 Marzec 2010
Postów
178
Miasto
woj.podlaskie
Niechcący wpadłam na gielde do innych mamusiowatych i tak pomyslalam ze to swietny pomysl zebysmy i my taki temacik mialy...mysle ze jest sporo mam ktore maja sporo zbednych rzeczy ja np.mialam wczesniej dziewczynke i sporo po niej odlozylam i jak sie okazuje teraz bedzie chlopak i z checia sprzedam ubranka bo są bardzo sliczne i w dobrym stanie...tylko aparat musze porzyczyc zeby je popstrykac wszystkie,moze w zdjeciach malej popatrze to wrzuce troszke...ale proponuje dziewczyny abysmy korzystaly i wrzucaly to co mamy do oddania czy sprzedania,badz zamiany...
 
reklama
niusiaagusia-fajnie,że to podpatrzyłaś.Faktycznie,taka giełda to dobry pomysł-zwłaszcza dla tych,które mają problemy finansowe...Na pewno znajdą się jakieś rzeczy!Pozdrawiam!
 
Witam wszystkie z samego rana,a taki fajny dzien mial byc,a tu klapa...rano zemdlalam i ledwo chodze...potem cos tam wrzuce bo mam do sprzedania i takie nakladki na piersi Aventa i ubranka ale wole wiecej wkleic to zawsze przesylka jedna jak ktos by cos sobie upatrzyl...choc ja raczej wole kupic nowe rzeczy ale tez jest kilka ktore planuje odkupic np:muszle laktacyjne a jakos z alegro sie boje...

Milo ze pomysl sie spodobal,naprawde mysle ze warto,czasem mamy sporo zbednych rzeczy a komus w tym czasie sa potrzebne...

Buziaczki
 
Jestem za...ja co prawda nie mam nic do zaoferowania, moja córka jest za duża i wszystko wydane, ale ja chętnie kupię ubranka dla synka, na razie wiek od 0-6 m-ca.
 
ja też jestem za narazie jestem w ciazy nie mam nic na sprzedaz ale będe miała pewnie za 6 mc ;)
szukam wózka narazie
 
Jestem za...ja co prawda nie mam nic do zaoferowania, moja córka jest za duża i wszystko wydane, ale ja chętnie kupię ubranka dla synka, na razie wiek od 0-6 m-ca.

Wiesz ja mam dwóch chłopaków, a teraz będzie córa, muszę przeglądnąć szafę i co typowo dla chłopczyka to mogę porobić zdjęcia i Ci wysłać. Ale że wiele rzeczy jest uniwersalnych to wiele nie obiecuję, zobaczymy co się znajdzie:)
 
No to ja wklejam zdjęcia mojego wózka na sprzedaż!!! Jest to wózek Baby Design Atlantic z roku 2007. W skład zestawu wchodzą: stelaż, gondola, spacerówka, parasolka, ciepły śpiworek do spacerówki, folia p. deszczowa, torba. Cena do uzgodnienia ;-)
NIEAKTUALNE!
 

Załączniki

  • 5.jpg
    5.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 153
  • 6.jpg
    6.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 141
  • 32.jpg
    32.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 148
  • 14.jpg
    14.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 135
  • 21.jpg
    21.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 132
  • 28.jpg
    28.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 144
  • 8.jpg
    8.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 150
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry