reklama

Giełda Kwietniówek...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2011' rozpoczęty przez niusiaagusia, 5 Grudzień 2010.

1. niusiaagusia

niusiaagusia mamuśiowata...

Niechcący wpadłam na gielde do innych mamusiowatych i tak pomyslalam ze to swietny pomysl zebysmy i my taki temacik mialy...mysle ze jest sporo mam ktore maja sporo zbednych rzeczy ja np.mialam wczesniej dziewczynke i sporo po niej odlozylam i jak sie okazuje teraz bedzie chlopak i z checia sprzedam ubranka bo są bardzo sliczne i w dobrym stanie...tylko aparat musze porzyczyc zeby je popstrykac wszystkie,moze w zdjeciach malej popatrze to wrzuce troszke...ale proponuje dziewczyny abysmy korzystaly i wrzucaly to co mamy do oddania czy sprzedania,badz zamiany...

2. mamusiaDorusia

mamusiaDorusia Fanka BB :)

niusiaagusia-fajnie,że to podpatrzyłaś.Faktycznie,taka giełda to dobry pomysł-zwłaszcza dla tych,które mają problemy finansowe...Na pewno znajdą się jakieś rzeczy!Pozdrawiam!

3. reklama
  4. Sunshine_Baby

Sunshine_Baby Fanka BB :)

Super pomysł! W pełni popieram:)

5. niusiaagusia

niusiaagusia mamuśiowata...

Witam wszystkie z samego rana,a taki fajny dzien mial byc,a tu klapa...rano zemdlalam i ledwo chodze...potem cos tam wrzuce bo mam do sprzedania i takie nakladki na piersi Aventa i ubranka ale wole wiecej wkleic to zawsze przesylka jedna jak ktos by cos sobie upatrzyl...choc ja raczej wole kupic nowe rzeczy ale tez jest kilka ktore planuje odkupic np:muszle laktacyjne a jakos z alegro sie boje...

Milo ze pomysl sie spodobal,naprawde mysle ze warto,czasem mamy sporo zbednych rzeczy a komus w tym czasie sa potrzebne...

Buziaczki

6. Koot

Koot Fanka BB :)

Jestem za...ja co prawda nie mam nic do zaoferowania, moja córka jest za duża i wszystko wydane, ale ja chętnie kupię ubranka dla synka, na razie wiek od 0-6 m-ca.

7. an82

an82 Fanka BB :)

ja też jestem za narazie jestem w ciazy nie mam nic na sprzedaz ale będe miała pewnie za 6 mc ;)
    szukam wózka narazie

8. kozica

kozica mama Jakuba i Juliana

9. Morgaine

Morgaine Byle do 2030tego;-)

Wiesz ja mam dwóch chłopaków, a teraz będzie córa, muszę przeglądnąć szafę i co typowo dla chłopczyka to mogę porobić zdjęcia i Ci wysłać. Ale że wiele rzeczy jest uniwersalnych to wiele nie obiecuję, zobaczymy co się znajdzie:)

10. reklama
  11. kozica

kozica mama Jakuba i Juliana

No to ja wklejam zdjęcia mojego wózka na sprzedaż!!! Jest to wózek Baby Design Atlantic z roku 2007. W skład zestawu wchodzą: stelaż, gondola, spacerówka, parasolka, ciepły śpiworek do spacerówki, folia p. deszczowa, torba. Cena do uzgodnienia ;-)
    NIEAKTUALNE!

Załączniki:

• 5.jpg
      5.jpg
      Rozmiar pliku:
      35,7 KB
      Wyświetleń:
      21
    • 6.jpg
      6.jpg
      Rozmiar pliku:
      36,4 KB
      Wyświetleń:
      12
    • 32.jpg
      32.jpg
      Rozmiar pliku:
      24,2 KB
      Wyświetleń:
      14
    • 14.jpg
      14.jpg
      Rozmiar pliku:
      23,8 KB
      Wyświetleń:
      8
    • 21.jpg
      21.jpg
      Rozmiar pliku:
      26,4 KB
      Wyświetleń:
      8
    • 28.jpg
      28.jpg
      Rozmiar pliku:
      35,5 KB
      Wyświetleń:
      9
    • 8.jpg
      8.jpg
      Rozmiar pliku:
      33,1 KB
      Wyświetleń:
      13
    Ostatnia edycja: 21 Styczeń 2011
  12. pandorka

pandorka Luty 2010 / Kwiecień 2011

Szybkie pytanko. Dlaczego chcesz sprzedać ten wózek?

Poleć forum