reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Giełda lipcówek :)

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Dołączył(a)
22 Grudzień 2017
Postów
10 005
Nasza giełda, umożliwiająca sprzedaż "nietrafionych" zakupów (w końcu płeć potomka w ciąży bywa zmienna ;)), zdublowanych, i innych, których z jakiegokolwiek powodu chciałybyście się pozbyć ;-)

Jeśli coś już zostało sprzedane/zarezerwowane, to prośba o edytowanie swojego postu z ogłoszeniem i dopisek NA POCZĄTKU POSTU, przed punktami z opisem ;)
NIEAKTUALNE / ZAREZERWOWANE (ew nick rezerwującej)


Dla ułatwienia i przejrzystości (ach te nasze ciążowe mózgi :p) kilka punktów, które można skopiować, uzupełnić, itd. ;)
Proponuję najpierw krótki opis, a na końcu zdjęcia ;)
  1. Co mam do sprzedania? (ogólnie, w paru słowach - jeśli się uda, to może zrobię spis aktywnych ofert ;) albo jak będzie więcej ogłoszeń, to co jakiś czas będę wrzucała listę wcześniejszych jeszcze aktualnych)
  2. Dokładniejszy opis, jeśli jakiś może być przydatny, jakieś uwagi, i tym podobne
  3. Rozmiar, kolor (zwłaszcza w przypadku ubranek ;))
  4. Oczekiwana cena (ewentualnie forma płatności)
  5. Preferowana forma odbioru/wysyłki (odbiór osobisty - podać miasto ;)/kurier, poczta polska, paczkomat inpost), koszt wysyłki
  6. Preferowany kontakt: wiadomość prywatna na forum (i ewentualnie szczegóły na pw), mail...., telefon nr..., itd
  7. Zdjęcia ;)
dla potencjalnych kupujących - prośba, aby cytować posty z "ogłoszeniem", żeby nie było sytuacji
ktoś1: ogłoszenie
ktoś2: ogłoszenie (w krótkim odstępie czasu)
ktoś3: "ja chcę :D" (i teraz zagadka - coś od ktoś1 czy ktoś2? ;) )
dobrze by było się nie pogubić ;)

Oczywiście zachęcam do umieszczania informacji o ogłoszeniach na głównym wątku ;)
Ale - nie zamieszczajcie ogłoszeń dotyczących tej same rzeczy więcej niż raz (można zacytować post z ogłoszeniem i napisać, że np nadal czeka, itd, ale przy dwóch takich samych ogłoszeniach na 100% się pogubię... ;))
I proszę - nie róbcie spamu wrzucając wszędzie to samo ogłoszenie - lojalnie uprzedzam, że będę usuwać...
Ogłoszenie tu, skrót na głównym wątku (np z linkiem do ogłoszenia), i naprawdę wystarczy ;)


Aha, i dla ułatwienia, do skopiowania i wklejenia do nowego ogłoszenia:
1. Mam do sprzedania:
2. dokładniejszy opis:
3. rozmiar:
4. cena:
5. odbiór/wysyłka:
6. kontakt przez: pw/...
7. zdjęcia:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny jako, że u mnie będzie chłopak a trzymałam wszystkie ciuszki po córce dla "drugiego" , mam całe mnóstwo fajnych ciuszków do sprzedania. jakby któraś była zainteresowana to zapraszam do kontaktu dduda11@wp.pl.
 
Witajcie dziewczyny, mam do sprzedania trochę rzeczy, wszystkie są nowe, ubranka są jedynie wyprane, sprzedam je po znacznie niższych cenach niż kupiłam, ceny są do negocjacji. W razie czego proszę o wiadomość prywatną.

Sprzedam m. in łóżeczko, pozytywkę a'la Szumiś, lanolinę, katarek, smoczki, butelkę i ciuszki, przede wszystkim dla chłopca, ale są też neutralne. Może którąś z Was to zainteresuje :)

Link do: Przedmioty użytkownika zulti - Allegro.pl
 
Witajcie kobietki :)
Z racji tego, ze oczekuje teraz synka, to mam do odsprzedania po mlodszej corce ubranka w naprawde fajnym stanie i za niewielka kwote. Glownie chodzi mi o "pozbycie" sie typowo dziewczecych i zrobienia miejsca na chlopiece ubranka. Jakby ktoras z Was byla chetna, dajcie znac, podesle zdj. Mam kurteczki, kombinezony, body, buciki niechodki, posciel, kocyk. itd itp. :)

xrotgov3q3o4y33i.png
 
Witajcie dziewczyny, mam do sprzedania trochę rzeczy, wszystkie są nowe, ubranka są jedynie wyprane, sprzedam je po znacznie niższych cenach niż kupiłam, ceny są do negocjacji. W razie czego proszę o wiadomość prywatną.

Sprzedam m. in łóżeczko, pozytywkę a'la Szumiś, lanolinę, katarek, smoczki, butelkę i ciuszki, przede wszystkim dla chłopca, ale są też neutralne. Może którąś z Was to zainteresuje :)

Link do: Przedmioty użytkownika zulti - Allegro.pl

Hej, a jest możliwy odbiór osobisty w Krk?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam do sprzedania sporo ubranek w atrakcyjnych cenach. Ceny są sporo niższe niż rynkowe, ale w razie czego możemy się dogadać. Ubranka są nowe, zostały jedynie wyprane. Rozmiary od 50 do 74.

Ubranka są pogrupowane w zestawy, ale proszę się tym nie sugerować, mogę sprzedać również na sztuki to co kogoś zainteresuje, w razie czego zmienię aukcję. Im więcej rzeczy by zostałoby kupionych tym niższą cenę jestem w stanie zaproponować. Zależy mi na sprzedaży więc na pewno się dogadamy. Sprzedaję też m. in. kocyki, butelkę, pozytywkę a' la Szumiś itd. Zapraszam
usmiech.gif


Link do: Przedmioty użytkownika zulti - Allegro.pl
 

Załączniki

  • hmgoepprod (5).jpg
    hmgoepprod (5).jpg
    507,5 KB · Wyświetleń: 297
  • hmprod.jpg
    hmprod.jpg
    55,7 KB · Wyświetleń: 296
  • pinokio-happy-day-ogrodniczki-czarne-76943-e49cbe1c.jpg
    pinokio-happy-day-ogrodniczki-czarne-76943-e49cbe1c.jpg
    93,6 KB · Wyświetleń: 211
  • pinokio-happy-day-polspiochy-paski-76948-841f2379.jpg
    pinokio-happy-day-polspiochy-paski-76948-841f2379.jpg
    58,4 KB · Wyświetleń: 208
  • pinokio-north-polspiochy-niebieskie-77009-e4de4cd3.jpg
    pinokio-north-polspiochy-niebieskie-77009-e4de4cd3.jpg
    53,4 KB · Wyświetleń: 201
  • pinokio-happy-day-body-rozpinane-z-dlugim-rekawem-trojkaty-76889-c8a4f985.jpg
    pinokio-happy-day-body-rozpinane-z-dlugim-rekawem-trojkaty-76889-c8a4f985.jpg
    60,9 KB · Wyświetleń: 209
  • pinokio-happy-day-pajac-szary-76946-6a3e23f2.jpg
    pinokio-happy-day-pajac-szary-76946-6a3e23f2.jpg
    51,1 KB · Wyświetleń: 294
  • pinokio-north-pajac-niebieski-77007-3d48a9c3.jpg
    pinokio-north-pajac-niebieski-77007-3d48a9c3.jpg
    63,7 KB · Wyświetleń: 287
  • IMG_20180305_162123.jpg
    IMG_20180305_162123.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 313
  • IMG_20180305_162208.jpg
    IMG_20180305_162208.jpg
    81 KB · Wyświetleń: 304
reklama
Do góry