reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Giełda Marcowych Mam

Marta1981

Rodzyneczka
Dołączył(a)
8 Listopad 2007
Postów
12 665
Miasto
miasto sexu i biznesu
Zapraszam na Marcowe targowisko:-).
Jest to miejsce dla MAM MARCOWYCH 2011 - Użytkownicy, którzy logują się wyłącznie po to by coś sprzedawać (w szczególności osoby prowadzące sklepy/ działalność gospodarczą ) będą banowani a ich wątki zostaną usunięte.

W poście można umieszczać zdjęcie lub link do allegro lub innych stron z własnymi aukcjami internetowymi.

Wszelkie posty dotyczące leków na receptę lub narkotyków będą usuwane.

Wszelkie posty dotyczące nielegalnych interesów czy też namawiania (np. Avon, Oriflame, i inne) także będą usuwane a użytkownicy je zakładający zostaną zbanowani.
 
reklama
reklama
witam dziewczyny. na samym poczatku gratuluje brzuszkow i zycze szybkiego i bezbolesnego pordu :) nie ma sie czego bac. sama rodzilam w kwietniu i powiem wam ze spodziewalam sie czegos gorszego :)

a teraz konkrety. mam kilka rzeczy na sprzedaz. moze ktoras z was jest zainteresowana. jestem z okolic wielunia woj lodzkie ale do lodzi moge porzucic albo moze do wrocka. napiszcie jak cos i dam wam znac czy bede u was w okolicy bo nigdy nic nie wiadomo.


tak wiec mam na sprzedaz:


*Gondola Dreami Quinny Buzz / Speedi czerwona

W komplecie folia i moskitiera.


stan bardzo dobry

cena 300zl

Załącznik 301566
Załącznik 301567
Załącznik 301568Załącznik 301568



* Mata edukacyjna Fisher Price, przeznaczona dla niemowląt od urodzenia.

Mata wykonana jest z bardzo dobrego materiału, posiada plastikowaną podkładkę na którą nakłada się mięki materiał co powoduje że dziecko nie leży bezpośrednio np. na podłodze.

Słoneczko obraca się i wygrywa różne melodie.
W środku słoneczka świeci się lampka i pływają rybki.

Posiada dwa ustawienia dla niemowląt i trochę starszych dzieci.

Regulacja głośności.
Zasilanie-3 baterie R-14.


cena 50zl

Załącznik 301575Załącznik 301575



* nosidelko TOMY + pudelko

uzywane ale w dobrym stanie

cena 60zl

Załącznik 301585
Załącznik 301586
Załącznik 301587





* Huśtawka Rainforest isher Price

uzywana ale stan bardzo dobry.

Wiek: od dnia narodzin do 9 kg.

Zasilanie: baterie



Funkcje huśtawki:



1. 12 uspokajajacych melidii i dźwięków,

2. 6 prędkości bujania,

3. 2 kierunki bujania (przód-tył i na boki),

4. miękki zagłówek,

5. karuzela z 3 zabawkami,

6. regulacja oparcia - pozycja półleżąca i siedząca,

7. tacka z zabawkami, którą można zdjąć.



cena 300 zl


Załącznik 301588

Załącznik 301589

Załącznik 301590





*PAS POPORODOWY PANI TERESA ROZMIAR M. W DOBRYM STANIE.

Cena 25zl






* ksiazka "Matka i dziecko" Monika Karolczuk-Kędzierska, Katarzyna Maj, Daria Miklaszewska.

ksiazka w dobrym stanie

cena 30zlZałącznik 301594







kontakt 788 610 214

moge przeslac wiecej fotek na maila
 
Do góry