reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Giełda Marcowych Mam

Witam! Mam na imie Iza zajmuje sie sprzedaza ciuszkow dzieciecych przez internet i nie tylko :)nowych i uzywanych niedrogo ciuszki sa super jakosci ;) Jesli hestes zainteresowa pisz izeczka00007@wp.pl wysle zdjecia ciuszkow z opisami pozdrawiam wszystkie mamy :)
 
reklama
hej dziewczyny jestem szczesliwą mamusią styczniową mam do sprzedania nowy laktator ręczny firmy Ameda ( bez pudełka ) Kupiła mi go kolezanka w stanach ale niestety. paczka nie zdazyła dojsc zanim urodziłam.. i musiałam kupic w Polsce nowy..
AMEDA - Laktator Ręczny z Nakładką Masującą 0%BPA (1425443147) - Aukcje internetowe Allegro aukcja nie jest moja ( to tylko dla pokazania jak wyglada) mam tez nowe butelki amedy
za kilka tyg bede miała do sprzedania ubranka w rozmiarze 50 -56 ( synek urodził sie 51 cm. i ubranka w rozmiarze 50 dopiero zaczeły byc zamałe) osobę zaintersowaną prosze o informację na PRiV
 
Cześć Dziewczyny!
Jestem grudniówką 2010. Mam pytanko :
Czy są wśród Was jakieś mamusie z Wrocławia? Mam do oddania troszkę ubranek w rozmiarze 56 i 62, raczej dla dziewczynki. Są to głównie koszulki i kaftaniki, troszkę śpioszków, pajacyków. Część nosi oczywiście ślady użytkowania, ale parę rzeczy moja córeczka miała na sobie tylko raz, a innych w ogóle. Mam też troszkę ubranek dla wcześniaków - wszytskie nieużywane.
Zainteresowane - proszę o kontakt na priva.
Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkich i bezbolesnych rozpakowań :-)
 
Witam cieplutko w ten mroźny dzień.

Mam nadzieję, że nie będziecie złe że tam wpadam na Wasz wątek, ale jestem sierpniową Mamą 2010 i mam do sprzedania troszkę ciuszków po moim synku i siostrzenicy. Ciuszki używane bardzo krótko lub też wcale, ale nie posiadają jednak oryginalnych metek. Ale są w stanie idealnym lub bardzo dobrym.

kombinezon wiosenno - jesienny firmy Disney na 0-3 miesięcy, 62 cm, cena 40 zl z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

bluzeczka w paseczki firmy Cherokee - newborn, 56 cm, cena 15 zł z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

krótkie spodenki sztruksowe ciemna zieleń (zapinane na napki w kroczku) firmy Designers At Debenhams, newborn, 56 cm, cena 15 zł z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

krótkie spodenki beżowe firmy TU, newborn 50/56 cm, cena 15 zł z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

spodenki białe plus bluzeczka biała 0-3 miesięcy, welurkowe firmy Disney i Smily, cena 20 zł z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us

czapeczka biała z uszkami (od środka żólte paseczki), firmy Ladybird, cena 12 zł z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Ceny do negocjacji, przy zakupie większej ilości ciuszków koszty przesyłki ulegną zmianie.

Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę na priv.

Odzież pochodzi z domu w którym się nie pali i nie ma zwierząt.
 
reklama
Oraz:)
 

Załączniki

  • DSC09381.jpg
    DSC09381.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC09369.jpg
    DSC09369.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 47
  • DSC09372.jpg
    DSC09372.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 61
  • DSC09383.jpg
    DSC09383.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 50
  • DSC09375.jpg
    DSC09375.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 44
  • DSC09385.jpg
    DSC09385.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 66
  • DSC09379.jpg
    DSC09379.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 66
  • DSC09956.jpg
    DSC09956.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 51
  • DSC08393.jpg
    DSC08393.jpg
    73,8 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC09964.jpg
    DSC09964.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 46
Do góry