reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Giełda Marcowych Mam

UWAGA MAMUSIE ZBIERAM ZAMÓWIENIA NA UBRANKA NOWE SUPER JAKOŚCI - W ROZMIARACH DO WYBORU (9-12MS. 12-18MS. 18-23MS. 2-3LATKA, 3-4LATKA) WIECEJ INFORMACJI NA PRIV. ZAPRASZAM!



 
reklama
uwaga mamusie!!!! zbieram zamówienia na firmowe ubranka nowe rozmiary dostępne wszystkie do wyboru!! super jakosc - ubranka firm next, mothercare, matalan, gap.... posiadam dużo szerszą ofertę zainteresowanych proszę o wiadomość i wyślę inne zdjęcia





 
Witajcie zmieniam branżę w swoim sklepie dlatego mam do sprzedania nowe ubranka niemowlęce wszystkie od polskiego producenta, z metkami, 100% bawełny: body, spiochy, półśpiochy, pajace. Różne rozmiary i wzory. Wstawiam kilka fotek chętne proszę o wiadomość na prv lub na maila pathanka@op.pl. Sprzedam po cenach producenta.
 
Mam do sprzedania 2 opakowania tabletek Lesine. Nie używane kupiłam, ale niestety nie mogę ich brać, ponieważ przytyłam i zrobiłam się nerwowa. Opakowania są orginalne lek też, na opakowaniu przyklejona jest cena z apteki czyli 24,60 zł. ja dwa opakowania odsprzedam mamie, która tak owe tabletki zażywa za 45zł. Oczywiście porzesyłka jest wliczona w tą cenę. W razie chęci zakupu proszę o kontakt na priv.
 
Witam Marcóweczki :)

Jestem Lutówką 2011 :)
Spojrzcie proszę na moją stronke

http://www.galeria24.home.pl

Tworzę ręcznie zdobione zaproszenia :)
Może którejś Marcóweczce wpadnie w oko zaproszenie zrobione dla Marcjątka :)
Na roczek :)

Jakby co zapraszam na mail: galeriazaproszen@com3.pl

Aaaa i bede rabaciki oczywscie - tylko napiszcie w mailu, że z BB jestescie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
elgrom-jexdzik-autko-mp3.jpg


Sprzedam nowy, nieużywany samochodzik-jeździk.

Jeździdełko z regulowanym prowadnikiem, kołyską i klockami edukacyjnymi.

Kółka wykonane są z gumy co znacznie zmniejsza hałas toczenia oraz wpływa pozytywnie na przyczepność pojazdu.

Dodatkowo pojazd posiada pozytywkę z możliwością podłączenia urządzenia mp3.

Wyposażenie:
demontowane płozy składane 2 podnóżki demontowana barierka zabezpieczająca demontowana, o regulowanej długości rączka do prowadzenia pojazdu przez opiekuna wysokie, demontowane oparcie schowek pod siedzeniem przednie koła skrętne z ogranicznikiem skrętu zabezpieczenie zapobiegające wywracaniu się auta do tyłu kierownica z modułem grającym kilkanaście melodii i kabelkiem do podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku w popularnym formacie MP3 dodatkowo kierownica zaopatrzona w przycisk klaksonu - piszczka podnoszona maska z klockami

Jeździk posiada certyfikat jakości CE. Dopuszczalna waga dziecka 25 kg.

Cena ok 110zł (do uzgodnienia).
Proszę o kontakt na prv.

POZDRAWIAM WSZYSTKIE MARCÓWECZKI!!! :-)
 
Do góry