reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Giełda Marcowych Mam

Moje Marcóweczki :)

Jeśli jeszcze nie kupiłyście podkładów i majtek, to mam propozycję.. zostały mi 2 całe paki podkładów higienicznych Bella Mamma, a z 3 zużyłam 1-2 wkłady, bo dawali w szpitalu i szybko przeszłam na zwykłe podpaski, zostały mi też majtki jednorazowe BabyOno w rozmiarze M - 4szt.

Chętnie oddam!!!! Oczywiście całość w jednej paczce za pobraniem (nie wiem ile może kosztować, ale pewno mniej niż kupno tych rzeczy). Jeśli ktoś się zdecyduje to zapraszam i czekam na wiadomość PW!!
 
reklama
Witam

mam do sprzedania matę edukacyjną tiny love małpia wyspa oraz karuzelę tiny love wyspa marzeń
obie w świetnym stanie, po moim synku, który matą interesował się góra 3 tygodnie a karuzela jak to karuzela grała nad łóżeczkiem i nikt jej nie dotykał więc też jest w swietnym stanie
gdyby ktoś był zainteresowany proszę o wiadomość na pirva
przesle zdjecia i podam cene
mama Hani i Tymoteuszka
 
mam na sprzedaz:
wozek Kaps3 uzywany tylko przez Filipa jakies 5-6 miesiecy ,nie zniszczony do wozka jest meskitiera (nowa), folia przeciwdeszczowa,parasolka w kolorze wozka, torba, wszystkie osłonki, gondola, cena150 w razie czego mam jeszcze fotelik z mozliwoscia wpiecia na wozek z osłonka na nozki i wkładka dla noworodka wiecej zdjec na meila :)

nawilzacz powietrza firmy sanico z 2 (1 nowym ) filtrami. ma funkcje jonizacji powietrza stan bdb-(za uzytkowanie) cena 70 zł :)

pogrzewacz do butelekmi słoików firmy Chicco,stan bdb- (za uzytkowanie) ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Uploaded with ImageShack.us cena 35 zł

wysyłka wg cennika poczty polskiej lub odbiór osobisty w Poznaniu

zainteresowane mamy proszęokontakt na priv :)
 
Mam do sprzedania laktator elektryczny Baby Ono używany przeze mnie tylko miesiąc.
Cena 90 zł z przesyłka + pudełko do tego wkładek laktacyjnych nawet nie otwarte:)
Zapraszam:)

P1080732.jpgP1080731.jpg

Mam tez 1 parę baletek- miały byc na chrzciny ale druga para niestety nie dojechała i nie dojedzie wiec szkoda żeby leżały bo sa bardzo słodkie:). Rozmiar 16- długość ok.10 cm:) Cena 20 zł z przesyłka:)

P1080727.jpgjj.jpg

Zapraszam:)
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewczyny, chcialam sie zapytac na tym watku czy ktores bylyby zainteresowane kupnem ubranek dzieciecych od urodzenia do roku i wiecej, dziewczecych i chlopiecych. Wszystkie ubranka w super stanie z Irlandii wiele firmoych, wszystko co potrzeba dla dziecka ok. 2000 szt. Caly lipiec bede w Polsce i chcialabym wiedziec czy bedzie zainteresowanie??? Ciuszki cudowne, piekne, buty,body, spioch i konkretne rzeczy spodnie,sukienki,bluzeczki,bluzy kurtki itp. na lato i zieme. Mozna przyjechac i wybrac co sie chce. Duzo nowych rzeczy 70% taniej od orginalnej ceny Mieszkam kolo Krakowa 15min. Prosze o pw jezeli ktos jest zainteresowany. Pozdrawiam Iwona
 
Hej :) pozwolę sobie się dokleić (mam nadzieję, że nie będziecie miały nic przeciwko). Mam na sprzedaż ubranka po córeczce, część wcale lub prawie nie noszona, kupowane w Polsce i USA, duża część markowa. Na razie w rozmiarach 50-62, niedługo będę też miała dużo w tym duście na 68. Sprzedam za niewielkie pieniądze, ceny do uzgodnienia, bo szczerze mówiąc nie wiem, jak to wyceniać.
Załączam trochę poglądowych zdjęć, wiem, że niewiele widać detali, ale nie chcę bardziej wątku zaśmiecać, zawsze mogę dosłać zdjęcia konkretnych ubranek. Zainteresowane mamy proszę o kontakt na priva :)

 
reklama
Do góry