reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Giełda

katiusza88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2013
Postów
42
Mam do sprzedania ubrania ciążowe w bardzo dobrym stanie,niektore zalozone 2-3 razy. 4 pary spodni z H&M, sukienka,spodnica,sweterek, koszulka, legginsy wszystko h&m. Po wiecej info zapraszam na priv
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Chciałam zaprosić wszystkie forumowiczki z ŁODZI i OKOLIC na SWAP, czyli wymianę ubrań do Manufaktury w najbliższą sobotę na godzinę 11.00. Impreza odbywa się na II piętrze w Muzeum Fabryki. Jest to świetna okazja, żeby odświeżyć swoją szafę, pozbyć się rzeczy, które w niej zalegają (swoje lub dziecięce), wymienić je lub odsprzedać w rozsądnej cenie.
 
dziewczyny mam do sprzedania żółwie takie jak w linkach, wrzucam tutaj, bo może któraś się jeszcze skusi a na głównym wątku trudno będzie znaleźć.

LAMPKA NOCNA ŻÓŁW PROJEKTOR Z MUZYKĄ 4 KOLORY XL (3636949868) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

dokładnie te kolory, tylko jeszcze z zasilaczami do kontaktu. Kolor niebieski, beżowy i zielony są żywsze niż na tych fotkach.
Cena 17 zł z zasilaczem i 8zł za wysyłkę PP.

Mam jeszcze większe z oczami, kolor różowy i niebieski

ŻÓŁW PROJEKTOR ,LAMPKA, GWIAZDY, MUZYKA ,ZASILACZ (3635798428) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. też są z zasilaczem
27zł i 8 zł wysyłka.

To są naprawdę ceny które ja płaciłam w hurcie za żółwia i ładowarkę i najtańsza wysyłka polecona wychodzi prawie 8 zł :O

Jakbyście chciały jakiś to piszcie na pw.

Mogę też wysłać kurierem ale to + 7 zł bo kurier 15zł ale wtedy mogę wysłać np 2 czy 3 sztuki.
 
Witam :-)

jestem z innego wątku ale może któraś dziewczyna będzie zainteresowana. Mam do sprzedania wózek Implast Bolder Ecolina 3w1.
 
Kupię 97820253_5_644x461_zestaw-mebli-dzieciecych-ikea-leksvik-komoda-przewijak-i-lozeczko-wielkopolsk.jpg komode z przewijakiem Ikea Leksvik(małopolskie).
 

Załączniki

  • 97820253_5_644x461_zestaw-mebli-dzieciecych-ikea-leksvik-komoda-przewijak-i-lozeczko-wielkopolsk.jpg
    97820253_5_644x461_zestaw-mebli-dzieciecych-ikea-leksvik-komoda-przewijak-i-lozeczko-wielkopolsk.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 97
Witam,odsprzedam 3 pary spodni ciążowych cena:50zł. Sama kupiłam je na allegro,niestety rozmiary nie pasuja. 2szt r.42, 3639467069.jpg1szt r.XL Odbiór osobisty Kraków-Niepołomice. Wysyłka 10zł
 

Załączniki

  • 3639467069.jpg
    3639467069.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 178
reklama
Do góry