reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gimnastyka w czasie ciąży i po porodzie

dobrze ze tutaj troszkę poczytałam bo dziwiłam się dlaczego moja siostra i mama ciągle gadają że mam nie jeździć na rowerze. widocznie mają rację. ja wprawdzie nie jeżdżę na żadne wyprawy tylko np do sklepu jakiś 1 kilometr wiec to nie jest daleko i jadę bardzo powoli - spacerkiem, ale może jednak dam sobie spokój. czasami tylko potrzebuje szybko coś ze sklepu, a wiadomo nawet jak się jedzie bardzo wolno to i tak jest szybciej niż na nogach.
 
reklama
Czy któraś z Was chodzi lub słyszała o zajęciach dla ciężarnych na basenie w Warszawie? Najchętniej blisko metra lub Mokotowa :)

Ja bym chętnie poszła, ale na coś zorganizowanego, bo wiem, że jak nie zapiszę się od razu na regularne zajęcia, to nigdy nie pójdę. I jak ostatnia sierotka nic nie umiem sobie wygooglać... :-(
 
Moje ambicje niestety zakończyły się równocześnie z pogorszeniem się pogody..niestety jest tak zimno że całkowicie nie mam ochoty wychodzić z domku a co dopiero iść na basen...
mam nadzieję ze mi się to zmieni :)
 
klaudia011 - mam tak samo!! Od kiedy potwierdziłam na wizycie ,że basen absolutnie mi nie zaszkodzi i moge zakładać rękawki ,zabierać kółko ratunkowe i ruszać na podbój tych bezkresnych wodnych obszarów:-p- to mi ochota całkiem odeszła i nie chce mi się tyłka ruszyć wcale a wcale!!!!!!!!
8a03560805.png

tt2004553fltt.gif
 
wstretnamalpa a teraz to chyba najlepszy moment jak nie wyglądamy jeszcze jak wieloryby :)
Może nam w końcu ochota na basen jeszcze przyjdzie...
Ja choć czekam żeby nie padał deszcz..wtedy to choć pospaceruję troszkę.. :)
 
Ja chodze na Joge dla ciezarnych i polecam kazdemu jesli jest taka mozliwosc. Swietnie przygotowuje do porodu, relaksuje no i utrzymuje w formie, naprawde super. I razem z Ella chodzimy na basen i "obowiazkowe" spacerki:-) W pierwszej ciazy tez chodzilam na joge i naprawde czulam sie dobrze, a w czasie porodu mialam wrazenie, ze mam wszystko "pod kontrola".
 
Dzisiaj moje kochanie wyciągnęło mnie na spacer :-) aż byłam w szoku!!! On i spacer i to w taką pogodę - niemożliwe :-D. Trochę też schrzaniłam sprawę bo w ten weekend była u mnie kuzynka i mogłyśmy wyskoczyć na basen :crazy:. Całkiem zapomniałam, że mam wejściówki do wykorzystania a w tygodniu z mężem nie mam szans tam się wybrać bo jest ciągle zajęty albo zmęczony.
 
A ja kupiłam sobie na allegro płytkę z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży - może choć trochę się zmuszę do ćwiczeń. Coraz gorzej się czuję - z łóżka to już się nie poderwę - najpierw muszę się przekulnąć na bok i podpierając się ręką dopiero mogę wstać.:shocked2:
 
A ja dzisiaj po stresującym dniu poszłam wieczorkiem z koleżanką na basen...oj i to było to czego było mi trzeba...stres spłynął z mgnieniu oka..i jest mi tak dobrze...:-)
 
reklama
Do góry