reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gimnastyka w czasie ciąży i po porodzie

a.jas25

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2008
Postów
34
Witam wszystkich.
Mam pytanie czy będąc w 5 miesiącu (20 tydz) 35 lat ,pierwsza ciąża można aktywnie uczęszczać na zajęcia ruchowe z piłką ,oprócz tego chodzę jeszcze na pilates.instruktor wie że jestem w ciąży i powiedział tylko że ćwiczeń na mięśnie brzucha nie powinnam wykonywać Czy wy mamuśki coś ćwiczycie:-)
 
reklama
z tego co sie orientuje to tylko po konsultacji z lekarzem i tylko gimnastyka dla kobiet w ciazy.
w wielu silowniach organizatorzy wymagaja zaswiadczenia od lekarza
 
Ja chodze tylko na basen. Mialam zamiar jeszcze chodzic na aerobik dla kobiet w ciazy, ale jakos nigdy mi nie jest to po drodze. Na inne zajecia balabym sie chodzic.
 
rower i długie spacery w lesie po półtora godziny...

a planuje aerobik w wodzie od pazdziernika jak gin pozwoli :)
 
na tych piłkach ćwiczy sie także na szkołach rodzenia :tak: ,fakt chcieli zaswiadczenia od mojego ginekologa ,dla niego istnieje tylko basen ,a ja na basen sie obawiam chodzić :no:
 
O ćwiczeniach z piłką się nie wypowiem.
Rower jest odradzany w czasie ciąży,a nawet czytałam że zakazany.
Basenu się obowiam,za dużo kolezanek miało problemy,więc wolę nie ryzykować.
Tymczasem chodzimy na spacery,ćwiczymy- zestaw dla kobiet w ciąży i chcę się zapisac do szkoły rodzenia.
 
Ja też tylko basen i spacery..ale myślę że to wystarczy...no na rower to aj bym się teraz nie pchała...a jakieś ćwiczenia na brzuszku..ehh jestem przewrażliwiona!
 
reklama
Do góry