reklama

Ginekolodzy - Piła

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez Magi, 27 Kwiecień 2005.

 1. Magi

  Magi Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Sprawdziłam i złotą i czarną listę, ale żadnych namiarów na ginów w Pile. Ja chodzę do dr Morawskiej, ale słyszałam o niej róźne, niezbyt przychylne opinie i się wstraszyłam. Chcę zmienić lekarza, zapisałam się na wizytę do dr Jaskólskiego, pracuje teżw szpitalu i podobno jest ok. Jakoś sama nie jestem do końca przekonana. Jeśli są tu pilanki to proszę o radę i polecenia dobrych ginów!!!!
   
 2. Agnezzz

  Agnezzz Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witaj, ja słyszałam dobre opinie o pani Andryszak, ale z tego co wiem przyjmuje tylko prywatnie. Sama niebawem mam zamiar ją sprawdzić i skonfrontować opinie ludzi z rzeczywistością.
   
 3. reklama
 4. Magi

  Magi Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzięki Agnez, takie nazwisko pierwszy raz słyszę? Daj znać jak u niej jest. Ja dobre opinie słyszałam o drze Przybylskim, byłam kiedyś u niego, jest miły a jednocześnie konkretny, też przyjmuje tylko prywatnie, ale z tego co wiem nie pracuje w szpitalu??? I jeszcze jeden minus - ostatnio zostałam przyjęta z 2 godziny później niż miałam wyznaczoną godzinę, to jest naprawdę okropne. Ja pójdę teraz do dr Jaskólskiego, on też tylko prywatnie, zobaczę jak mi sie spodoba ;)
   
 5. Agnezzz

  Agnezzz Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Hihi wiesz, a ja o twoich nie slyszalam...moze dlatego ze zawsze tylko do jednej pani chodzilam....i bardzo mi przypasowała, jednak przyjmuje tlyko prywatnie i nie ma dyzurów w szpitalu, a Andryszak z tego co wiem dyzuruje w szpitalu :)
   
 6. Kamila

  Kamila czerwcowe mamy 05

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam. dziewczyny, czy mogłybyscie podać mi namiary na tych lekarzy? Moja siostra w poniedziałek przeprowadziła się do Piły - jest w 20 TC i poszukuje ginekologa w Pile.
  Pozdrawiam, Kamila
   
 7. Agnezzz

  Agnezzz Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Pani Andryszak przyjmuje na ul. 1-go Maja, na przeciwko Merkurego.
   
 8. Magi

  Magi Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dr Tomasz Jaskulski - ul. Złota 11 b, tel. 214 37 37. Przyjmuje wtorki, czwartki i piątki, w godz. 16-19 - tak naprawdę dłużej. Rejestracja codziennie.
  Byłam ostatnio na wizycie, i mogę potwierdzić że to bardzo fajny człowiek. Uprzejmy, pełna kultura, poczucie humoru, i naprawdę widać, że podchodzi do tematu konkretnie. Ja jestem jak na razie bardzo zadowolona. Warunki bardzo fajne, to też na pewno plusik. USG ma na miejscu. Dodatkowy plus-pracuje w szpitalu. Odbierał poród mojej koleżance i była zadowolona.
  Jedyny minusik - przyjmuje prywatnie. Wizyta kosztuje 70 zł, usg 40 zł. No trudno, coś za coś. Polecam! i Pozdrowionka:)
   
 9. Agnezzz

  Agnezzz Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja polecam jeszcze pania Mirosławę Kaletkę. Przyjmuje na Królowej Jadiwigi 23 w środy i piątki. Jak ostatnio byłam to wizyta kosztowała 50zł, cytologia 10zł a usg, które jest na miejscu 20zł Bardzo miła i delikatna pani. Poświęca bardzo dużo czasu na rozmowę itp. Telefon kontaktowy 213-94-56.
   
 10. reklama
 11. Agnezzz

  Agnezzz Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  I jeszcze dr Andryszak - tel. 0604 560 128 przyjmuje w poniedzialki i srody.
   
 12. Kamila

  Kamila czerwcowe mamy 05

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzięki serdecznie Dziewczyny, zaraz zadzwonię do siostry i przekażę jej te wiadomości. Dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam. kamila
   

Poleć forum