reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy, położne, pediatrzy i lekarze innych specjalizacji

Dzięki za zainteresowanie,Moniko. Szukałam w Pile i faktycznie takiego lekarza nie ma. Wybiorę się do Poznania, tam jest w czym wybierać.
 
reklama
ja chwale sobie doktor Pawłowską -Kaletkę-pomogła mi zajść w 2 ciażę i dzieki niej mam najcudowniejszą córeczke na świecie.A o Gajewskiej nasłuchałam sie sporo negatywów
 
Witam dziewczyny!!! Mam pytanko czy któraś z Was może polecić jakąś zaufana położną środowiskową. Myślę, że lepiej wybrać samemu niż czekać kogo los przyniesie po wyjściu ze szpitala.
 
Położna jest przydzielana automatycznie ze względu na Twoje miejsce zamieszkania - one są podzielone rejonami.
Innej możliwości nie ma
ale nie ma sie co przejmować - wszystkie są bardzo sympatyczne !
 
W szkole rodzenia dostałam informacje, że położną możemy wybrać samemu, a jeśli nie wybierzemy to przydzielana jest z automatu po wyjściu ze szpitala. Dlatego chciałabym zasięgnąć Waszych opinii na temat położnych. Mieszkam na zielonej dolinie..
 
rozda :-) a to się nie masz czym przejmować jak na Zielonej :-) tu teren ma Pani Małgosia - niesamowita babka :-)
wiem bo też mieszkam na Zielonej i przychodziła do mnie ...kontakt mamy do teraz
jeśli chcesz poznać ją wcześniej to w zielonym budynku za Ars Medicalem ( stary budynek pogotowia na Matwiejewa) położne możesz znaleźć. Są na parterze bodaj pierwsze drzwi :-) Poproś Panią Małgosię - przyjdzie do Ciebie jeszcze zanim urodzisz- zmierzy ciśnienie, sprawdzi jak tam skurcze i posłucha tętna dzidziołka :-) przychodzą chyba od 30tyg az do dnia porodu raz w tyg. :-)
 
Rozda, potwierdzam, pani Małgosia jest rewelacyjna :tak: Do mojego synka też przychodziła jak mieszkaliśmy na Zielonej :tak: Teraz muszę się przejść do tych położnych i porozmawiać z panią Małgosią, żeby przy drugim dziecku też przyszła, bo bardzo dużo mi pomogła :tak:

Roxy, nawet nie wiedziałam, że one przychodzą do kobiety zanim urodzi :no: Do mnie nikt nie przyszedł, ale to pewnie dlatego, że nie miałam wówczas zgłoszonej żadnej położnej :dry:
 
Hej mamuśki. Jakie macie opinie na temat pilskich pediatrów. Którego możecie polecić, a którego zdecydowanie odradzacie? Ja jeszcze nie zdecydowałam, a mieszkam w Pile od niedawna więc każda rada się przyda. :zawstydzona/y:
 
reklama
Polecam dr Gronowskiego przyjmuje na Lotniczej - jak dla mnie rewelacja !

i jeszcze jedna rada - pisz na głównym wątku - nie zakładaj nowych wątków żeby o coś zapytać... na pewno zauważymy Twoje pytanie :)
 
Do góry