reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy, położne, pediatrzy i lekarze innych specjalizacji

Dziewczynki powiedzcie mi coś o położnej B Szuman? Jaka jest po porodzie? musze przyznać że do mnie przychodzi od 26 tyg i hmm... nie jestem do końca zadowolona przychodzi nie przygotowana w zasadzie to ja wiem więcej od niej ale może po porodzie jest inna. Która z Was miała z tą Panią kontakt? :) a i jeszcze jedno jakim według Was lekarzem jest dr Politowski?
 
reklama
nie znam Pani Szuman, ale pania Małgosię, która ma rejon Zielonej Doliny moge z czystym sumieniem polecic każdemu. Nie kazda z nas ma świadomośc, że może wybrac położną, jaką uważa bez względu na rejonizację, wybór można zmieniać raz na pół roku.
Jesli chodzi o dr Politowskiego świetny specjalista, jednak jak dla mnie troche gburowaty, ale chyba nie to jest najważniejsze.
Pozdrawiam.
 
Do mnie też przychodziła Pani Małgosia, a mieszkam w centrum, jest cudowna :-) jak chcesz mogę podać Ci do niej numer i możesz spytać czy zechciałaby do Ciebie przychodzić :-)
Co do Politowskiego... neutralny, zależy jak wiatr zawieje. Ja chodziłam do dr Patelskiej, dzięki której w ogóle zaszłam w ciążę i potem ją donosiłam a było ciężko :-)
 
Dzieki bardzo ale do mnie przychodzi już p Szuman poleciła mi ją koleżanką że niby taka świetna to już nie bede zmieniać na te ostatnie tygodnie :)
a co dr Politowskiego to ja też do niego chodzę ale byłam ciekawa Waszych opinii dla mnie też jest mrukowaty o dużo rzeczy trzeba się pytać samemu ale specjalistą jest dobrym. Mojej siosrze bardzo pomógł po poronieniu. Najpierw sam chciał wykonać jej zabieg a później sam z siebie dał jej skierowania na badania genetyczne żeby sprawdzić dokładnie jaka jest przyczyna.
Pozdrawiam Dziewuszki :)
 
A co do Pediatry to ja do tej pory chodziłam do dr Fater ale nie jestem z niej zadowolona. Chcę się przenieść do dr Szymkowiak słyszałam o niej dużo pozytywnych opinii a może któraś z Was miała doczynienia z tą panią doktor? :)
 
Ja miałam, jest dla mnie neutralna ale nie cierpię całego systemu na Bydgoskiej. Moja Zuza była u dr Szeffer, ale po roku przepisałam ją do dr Kaczmarek na Lotniczą, różnica kolosalna, skończyły się antybiotyki i corowanie co 2 tygodnie. Z tego co wiem na Bydgoskiej pani Puka jest polecana.
 
Ja znam panią położną Małgosię G. Rewelacyjna kobieta :tak:
Do Politowskiego chodzę od kilku ładnych lat i nie mogę na niego narzekać :no: Fakt, trzeba go o wszystko pytać, ale fachowcem jest dobrym :tak:
Jeśli chodzi o pediatrę to my chodzimy na Lotniczą do dr Miazgowskiej. W tej przychodni są sami dobrzy pediatrzy. Jeszcze nie słyszałam by ktoś na nich narzekał.
 
reklama
Witam.
Czy możecie podać mi dokładniejsze namiary na położna p. Małogosię. Może ktoś jakis nr telefonu? Z góry dziekuję
 
Ostatnia edycja:
Do góry