reklama

Ginekolodzy,położnicy,położne

Temat na forum 'Wrocław' rozpoczęty przez AdiLea, 1 Wrzesień 2008.

1. AdiLea

AdiLea Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Orientuje sie ktoś czy we Wrocławiu lub okolicy wykonuje sie cesarki "na życzenie" i ile taki zabieg kosztuje?

Ostatnia edycja: 1 Wrzesień 2008
  2. Felidae

Felidae Mama_Misia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    z tego co wiem nie wykonuje sie cesarek na życzenie, odchodza od tego bo jest to jednak zabieg operacyjny. Prędzej z jakimś specjalisą możesz załątwić skierowanie na cesarke, okulista neurolog ...?

3. reklama
  4. kasialukasia

kasialukasia Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,

mam nadzieję, ze może któras z Was mi pomoże :)

Zaczęłam 9ty tydzień ciąży, ale nie mam zaufanego ginekologa :( czytałam juz tyle różnych wątków na różnych portalach i mam starszny mętlik w głowie :( Byłam w Vicie u dr Piechury, ale ona nie ma usg, choc kobieta miła, no i plus taki,ze nie czeka się dugo na wizytę. Moze któraś poleci jakąś miła i kompetentną p. doktor, najchętniej z okolic rynku lub osiedla huby, gaj. Najlepiej, żeby miala usg (do tej pory nie miałam zrobionego, dlatego mam tak strasznie mieszane uczucia), no i nie trzeba było długo czekać na wizyte.

Będę wdzięczna za każdą infomację :)

5. arlena

arlena Październikowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nie mam pojęcia ja też szukam bardzo dobrego gina bo mój kiepski coś jest:-(

6. Marma

Marma Mama Kacperka i Przemka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mogę polecić doktora Floriańskiego ale przyjmuje on w okolicach partynic no i w gabinecie niema USG tylko trzeba do Medixu jeździć. Jeżeli chcesz sobie zrobić USG ciążowe to możesz to zrobić w Medixie bez skierowania niestety nie wiem ile to teraz kosztuje.

7. arlena

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a gdzie jest ten Medix a może jest tam gin jakiś czy to jest prywatne :confused:

8. kasialukasia

kasialukasia Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    marma - dziękuję za informacje, ale może któras z Was kogos jeszcze poleci?

9. Morbital

Morbital Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hmmm dopiszę do tej listy Tytusa Nowaka, przyjmuje na drukarskiej, jak dla mnie dobry lekarz, przeszłam dwie operacje ginekologiczne, nadal mam problemy tej natury, dano mi 10% szans na zajście w ciąże, ale pan doktor walczył o mnie dzielnie i doczekaliśmy się z mężem synusia:-)

10. reklama
  11. cosmolady

cosmolady grudzień '06, maj '08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja Wam mogę polecić dr Arkadiusza Szpyrko. Ma USG w gabinecie mi robił przy każdej wizycie, ma fajnie wyposażony gabinet, podchodzi do pacjenta z sercem i jest cholernie delikatny. W ogóle nie czułam badania a cytologię jak mi robił to byłam w szoku że to już. No i przyjmuje na NFZ (prywatnie tez) Jest on na Domeyki 1a jesli chcecie podam nr tel

12. arlena

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    właśnie doniego chodzę zgadza się to co oni mówisz lecz ja mam powoli do niego wątpilwośći on mi tylko robi usg i nic nie bada czy wszystko w srrodku jest ok a tak to nie ma do niego żadnych minusów tylko na usg mi powiedzial że ma syna !100% a urodziła się dziewczynka teraz też powiedział że chłopiec tosę okaże w październiku

Poleć forum