reklama

Ginekolodzy,położnicy,położne

Temat na forum 'Wrocław' rozpoczęty przez AdiLea, 1 Wrzesień 2008.

1. AdiLea

AdiLea Fanka BB :)

Orientuje sie ktoś czy we Wrocławiu lub okolicy wykonuje sie cesarki "na życzenie" i ile taki zabieg kosztuje?

Ostatnia edycja: 1 Wrzesień 2008
  2. Felidae

Felidae Mama_Misia

z tego co wiem nie wykonuje sie cesarek na życzenie, odchodza od tego bo jest to jednak zabieg operacyjny. Prędzej z jakimś specjalisą możesz załątwić skierowanie na cesarke, okulista neurolog ...?

3. reklama
  4. kasialukasia

kasialukasia Początkująca w BB

Witam,

mam nadzieję, ze może któras z Was mi pomoże :)

Zaczęłam 9ty tydzień ciąży, ale nie mam zaufanego ginekologa :( czytałam juz tyle różnych wątków na różnych portalach i mam starszny mętlik w głowie :( Byłam w Vicie u dr Piechury, ale ona nie ma usg, choc kobieta miła, no i plus taki,ze nie czeka się dugo na wizytę. Moze któraś poleci jakąś miła i kompetentną p. doktor, najchętniej z okolic rynku lub osiedla huby, gaj. Najlepiej, żeby miala usg (do tej pory nie miałam zrobionego, dlatego mam tak strasznie mieszane uczucia), no i nie trzeba było długo czekać na wizyte.

Będę wdzięczna za każdą infomację :)

5. arlena

arlena Październikowa mama 2009

nie mam pojęcia ja też szukam bardzo dobrego gina bo mój kiepski coś jest:-(

6. Marma

Marma Mama Kacperka i Przemka

Ja mogę polecić doktora Floriańskiego ale przyjmuje on w okolicach partynic no i w gabinecie niema USG tylko trzeba do Medixu jeździć. Jeżeli chcesz sobie zrobić USG ciążowe to możesz to zrobić w Medixie bez skierowania niestety nie wiem ile to teraz kosztuje.

7. arlena

a gdzie jest ten Medix a może jest tam gin jakiś czy to jest prywatne :confused:

8. kasialukasia

kasialukasia Początkująca w BB

marma - dziękuję za informacje, ale może któras z Was kogos jeszcze poleci?

9. Morbital

Morbital Fanka BB :)

hmmm dopiszę do tej listy Tytusa Nowaka, przyjmuje na drukarskiej, jak dla mnie dobry lekarz, przeszłam dwie operacje ginekologiczne, nadal mam problemy tej natury, dano mi 10% szans na zajście w ciąże, ale pan doktor walczył o mnie dzielnie i doczekaliśmy się z mężem synusia:-)

10. reklama
  11. cosmolady

cosmolady grudzień '06, maj '08

ja Wam mogę polecić dr Arkadiusza Szpyrko. Ma USG w gabinecie mi robił przy każdej wizycie, ma fajnie wyposażony gabinet, podchodzi do pacjenta z sercem i jest cholernie delikatny. W ogóle nie czułam badania a cytologię jak mi robił to byłam w szoku że to już. No i przyjmuje na NFZ (prywatnie tez) Jest on na Domeyki 1a jesli chcecie podam nr tel

12. arlena

właśnie doniego chodzę zgadza się to co oni mówisz lecz ja mam powoli do niego wątpilwośći on mi tylko robi usg i nic nie bada czy wszystko w srrodku jest ok a tak to nie ma do niego żadnych minusów tylko na usg mi powiedzial że ma syna !100% a urodziła się dziewczynka teraz też powiedział że chłopiec tosę okaże w październiku

Poleć forum