reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy,położnicy,położne

mnie badał za każdym razem ale tez powiedział, ze cora na 100% a przy ostatnim usg powiedział, ze na 100% chłopiec... urodził się syn... mojej kumpeli natomiast cała ciążę mówił że bankowo córa a też chłopa urodziła.. ten jego minus ale poza tym super
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie Forumowiczki:-)

Jestem tu nowa i zwracam się do Was o pomoc.
Jestem w 9 tygodniu i muszę poszukać lekarza, który poprowadzi moją ciążę. Czy mogłybyście mi kogoś polecić?

Cztery lata chodziłam prywatnie do dr Smolińskiego. Jednak po ostatniej wizycie postanowiłam Go zmienić.

Przeczytałam gdzieś, że najlepiej jest u dr Jarosza na Krzyckiej. Pierwszy wolny termin jaki mają to 24 sierpień, a wizyta kosztuje w granicach 140 - 180zł. To bardzo dużo jak dla mnie, gdyż jestem samotna i nie będzie mnie stać, aby co miesiąc tyle wydawać na ginekologa.

Nie chcę pójść na kasę chorych, bo mam niemiłe doświadczenia.
Ostatnio chciałam zaoszczędzić i trafiłam do dr Gruszeckiego, który pracuje na Podwalu. Za wizytę zapłaciłam 5 zł. Początkowo nie chciał mnie przyjąć, bo powiedział, że ma swoje stałe pacjentki i nowych nie potrzebuje, a gdy mnie zbadał to rzekł :angry:"ja tu nic nie widzę, pani nie jest w ciąży, pani poroniła, ale niech pani nie ryczy". Po mojej namowie, aby wykonał jeszcze raz badanie powiedział "no niech już pani przestanie ryczeć, ciąża jest i to nawet żywa".

Tak więc nie mam zamiaru więcej płakać i niepotrzebnie się stresować:no: i wolę zapłacić za wizytę i być pewna, że zostanę należycie potraktowana i rzetelnie zbadana.

Proszę Was, abyście poleciły mi jakiegoś dobrego ginekologa (dobrze by było, gdyby robił usg).
I mam pytanie - czy słyszałyście coś o dr Janie Korzeniewskim?

Z góry dziękuję za pomoc.:-)
 
Ewa Nojek, tyle że nie wiem gdzie teraz przyjmuje prywatnie, ale szukać jej możesz w szpitalu na Brochowie - jak ją tam znajdziesz, na pewno udzieli Ci informacji, gdzie teraz ma gabinet. Chodziłam do niej przez 2 lata do luxmedu - wspaniały lekarz, zleca wszystkie badania, robi USG, zna się na tym, co robi i jest bardzo sympatyczna. wszystko tłumaczy, odpowie na każde pytanie. Właśnie ostatnio chciałam do niej iść i powiedziano mi w luxmedzie, że już tam nie pracuje, a szkoda. Naprawdę polecam, z resztą wpisz sobie jej nazwisko w wyszukiwarkę, zobaczysz jakie ma dobre opinie.
 
Hej,
Ja chodze do dr. Bloka i jestem bardzo zadowolona. Chodze do niego państwowo a jedynie na USG chodze do niego prywatnie (wizyta 100z l)
AAVita Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna Sp. z o.o. · Racławicka 15/19, tel. 071 361 80 28
Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
· ul. Karola Miarki 4, tel. 071 330 11 13.

Słyszałam też dobre opinie o dr Tomasz Fuchs (tel: 501739838) -prywatnie.

Pozdrawiam i życze powodzenia
Karolina
 
ja chcesz to możesz zapłacić 50zl i być szybciej przyjęta do gina Arkadiusz Szpyrko ma dobre USG mi w 6 tygodnu wykrył ciąże a póżiej normalnie możesz chodzic na NFZ ja tak robie jeżeli coś się dzieje a nie mam zamiaru czekać caly miesiąc to płace 50 i po dniu już jestem przyjęta a takchodze na kase chorych tylko za Usg płace 45zł ale masz co wizyte robioną a i ten lekarz kjest bardzo miły
 
rudziuchna ja chodziłam do dr Jaworskiej pracuje na Brochowie, a przyjmuje prywatnie na Zaporowskiej.
Jak chodziłam do niej miała jeszcze stary sprzęt, ale teraz ma wszystko nowe i nowoczesne, żałuję, że nie trafiłam na ta wymianę sprzętu jak byłam w ciąży:-(, nie jest droga, płaciłam 80zł., a po wymianie sprzętu, tylko, że juz na wizytach kontrolnych brała tyle samo.
Ja jestem bardzo zadowolona z jej opieki, bardzo mila kobietka i mozna ją zasypywać pytaniami, na każde odpowie konkretnie. Jedyny minus, to taki, ze jak umawia na konkretna godzinę, to raczej trzeba się liczyć z pól godzinną obsówą, bo poświęca czasem pacjentowi więcej niż przewiduje, ale, to dobrze, bo nie patrzy na zegarek, zeby odfajkować kolejnego pacjenta:tak:
Polecam, a dane kontaktowe znajdziesz w wyszukiwarce.
Daj znać, czy się na kogoś zdecydowałaś z podanych przez nas namiarów:tak:
 
Dziękuje Wam za polecenia.:-)

Zaraz idę odebrać wyniki pierwszych badań, a później jadę do dr Smolińskiego. Nie wiem jak zareaguje na mój widok, bo cztery lata chodziłam do Niego prywatnie i płaciłam 80zł za wizytę, a teraz znalazłam przychodnie, w której przyjmuje bezpłatnie na NFZ i dziś Mu nie zapłącę:no:
Mam nadzieję, że mnie normalnie potraktuje, choć obawiam się, że jak idę na kasę chorych, to mnie szybko spławi:tak:
Trzymajcie kciuki, aby mnie dokładnie zbadał i aby wszystko było dobrze:-)
 
gracjanka- dziękuję, koleżanka też mi polecała , abym poszła do Bulwaru Ikara i chyba będę musiała się tam wybrać, bo dzisiejsza wizyta u mojego ginka znowu mnie nie zadowoliła:-(

Odebrałam wyniki, wszystko jest ok. Niestety nie zrobił mi usg chociaż miał sprzęt, bo powiedział, że się tym nie zajmuje. Nie założył mi karty ciąży, bo twierdził, że nie wie czy są:-( Na końcu powiedział, że nie jestem w dziesiątym tygodniu tylko chyba w siódmym albo ósmym... Coś czuję, że jak nie zapłacę, to wszędzie będą mnie olewać i nikt mi nie założy tej karty:zawstydzona/y::no::-(
 
reklama
moja siostra teraz poszła na glinianą 40 na kase chorych usg miala robione i karte ciąży zalożoną 15tydzień ciąży i była tam dziś pierwszy raz choć ja sprawdziłam ranking tego lekarza to zbyt dobrych opiń to on nie ma !! też szukam gina bo ten moj mnie dziś wkurzył chciałam 4d usg a on powiedział że już zapóźno robi sie to w 16 tygodniu ciąży bierze mnie za gupka
 
Do góry