reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy,położnicy,położne

ja też z czystym sumieniem moge polecić Ci dr Arkadiusza Szpyrko. Chodziłam do niego na NFZ ale żaden lekarz u którego byłam prywatnie się z nim nie równa. Jest tak delikatny że aż trudno uwierzyć. USG miałam co miesiąc nigdy nie płaciłam. Jedyna jego wada, że często źle określa płeć, no ale to nie jest w sumie ważne no nie? Przyjmuje on na Domeyki
 
reklama
Byłam ostatnio na NFZ w szpitalu na Kamiennej u dr Wróblewskiego. Zapytałam czy będzie prowadził moją ciążę. Zgodził się. Był miły, zrobił USG, ale nawet nie dał mi swojej komórki:no:

Czy lekarze przyjmujący na kasę chorych nie dają pacjentkom swoich telefonów?
 
Witam
mam do Was szybkie pytanie
mam do wyboru usg w Medikoncept na ul Krzyckiej dziś albo w czwartek na ul Joanitów i nie wiem czy któraś z Was ma jakieś opinie na ten temat??
jeśli tak to piszcie bo nie wiem na co się zdecydować... dzieki wielkie
 
180 zł usg 4d z nagraniem płyty nie jest tanio ale na Joanitów usg kosztuje 100+20zł płyta+ 20zł zdjęcie więc różnica jest niewielka
zresztą raz się zyje a my nie znamy jeszcze płci i dlatego postanowiliśmy że zrobimy to nagranie:)
 
Rzeczywiście, różnica w cenie jest niewielka, więc ja na Twoim miejscu pojechałabym na Krzycką. Tam jest sprzęt najwyższej klasy i obsługa bardzo miła. Byłam tam kilka razy na różnych badaniach (ale nie ciążowych) i zawsze byłam zadowolona.:tak:
Jak już będziesz po, to koniecznie napisz jakie są Twoje wrażenia. No i jaka płeć:-)
 
ok dzięki za pomoc i w gruncie rzeczy chyba już zdecydowałam się na tą krzycką bo to dziś a nie mogę się doczekać :-):-):-) normalnie czuję się jak dziecko które ma zaraz dostać jakiś prezent:-p wiem że to śmieszne ale prawdziwe. oczywiście dam znać pod warunkiem że nasze dziecko nie ukryje się i pokaże co tam ma miedzy nogami:-p bo na ostatniej wizycie w czerwcu kiedy miałam usg u swojego gina to nie chciało się naszemu maleństwu obnażyć przed rodzicami:-p:-p:-p ale dziś musi i już:-)
 
Witam,

ja od początku ciąży chodzę do MediConcept na Krzyckiej, do dr Halamy.
Jestem bardzo zadowolona, choć wiem ze tanio nie jest- ale warto.
Wizyty mam co 3 tyg i płace okolo 120-150 pln za wizytę, zawsze mam robione USG i zawsze tez dostaję zdjęcia, jak to lekarz określa " do albumu rodzinnego";-)
USG 3D tez tam miałam robione ( niektórzy blędnie nazywaja je 4D ale w sumie to niewielka różnica, bo to jest sprzet do USG 3d/4d - czyli coś pomiędzy- aparatura lepsza niz 3d, ale jeszcze to nie jest 4d- troche to zamotane :-) )
 
reklama
Witam,

ja od początku ciąży chodzę do MediConcept na Krzyckiej, do dr Halamy.
Jestem bardzo zadowolona, choć wiem ze tanio nie jest- ale warto.
Wizyty mam co 3 tyg i płace okolo 120-150 pln za wizytę, zawsze mam robione USG i zawsze tez dostaję zdjęcia, jak to lekarz określa " do albumu rodzinnego";-)
USG 3D tez tam miałam robione ( niektórzy blędnie nazywaja je 4D ale w sumie to niewielka różnica, bo to jest sprzet do USG 3d/4d - czyli coś pomiędzy- aparatura lepsza niz 3d, ale jeszcze to nie jest 4d- troche to zamotane :-) )
a te 4d robi fajne wrażenie? bo właśnie chce sie wybrać
 
Do góry