reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy,położnicy,położne

Co do badań, to na toxoplazmozę (na różyczkę to nie wiem) nie robią na fundusz, trzeba sobie prywatnie pójść niestety. Zazwyczaj jak pójdziesz do laboratorium w przychodni, to powinny tam być gdzieś wypisane badania, które "przysługują" na ubezpieczenie.
Ja chodzę do gina z NFZ w przychodni na Biskupinie i jestem zadowolona. Lekarz nazywa się Nadim Sleiman i z tego, co ostatnio się dowiedziałam, to pracuje on też na Dyrekcyjnej na porodówce, więc chyba tam się zdecyduję rodzić jednak. Co do prowadzenia ciąży, to ja o nic takiego nie pytałam, kartę ciąży sam z siebie założył na drugiej wizycie (pierwszą miałam w 9tc, drugą w 12tc).

pozdrawiam

Tak pracuje na porodówce na Dyrekcyjnej i był przy moim porodzie :-) Trzymał mnie za rękę i mówił żebym się nie denerwowała :-D bardzo sympatyczny facet jaki lekarz ciężko mi powiedzieć bo mnie nie leczył.

Ja polecam dr. Floriańskiego. Naprawdę bardzo dobry lekarza z doskonałym podejściem do pacjentki i świetnie prowadził moja ciąże a była od samego początku zagrożona i uspokajał mnie przy wszystkich nerwowych sytuacjach a gdy było źle po prostu to mówił i radził co robić. Był dostępny 24h na dobę i odpowiadał na każde najgłupsze nawet pytanie. Wyleczył u mnie również moje zaburzenia hormonalne przed ciążą. Naprawdę bardzo polecam.
 
reklama
Zgadzam się z Gosiaczekkkkk.Usg 3 D jest głównie po to żeby rodzicom było fajnie :) że widzą już buźkę małego człowieczka :)Jak ktoś nie dysponuje nadmiarem pieniędzy-niech sobie podaruje. jeśli chodzi o fachowca od usg to we wrocławiu wybitni są dr Pawluk i dr Fuchs
 
niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży i spędziłam 2 dni przeszukując neta pod kątem opinii o wrocławskich ginekologach. w końcu zarejestrowałam się do dr Papieża, miał dużo pozytywnych opinii. idę 29.12, dam Wam znać jak wrażenia. myślałam też o dr Saczko, ale do niego jakoś mega trudno się dostać. a Wy znacie tych dwóch panów?
 
niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży i spędziłam 2 dni przeszukując neta pod kątem opinii o wrocławskich ginekologach. w końcu zarejestrowałam się do dr Papieża, miał dużo pozytywnych opinii. idę 29.12, dam Wam znać jak wrażenia. myślałam też o dr Saczko, ale do niego jakoś mega trudno się dostać. a Wy znacie tych dwóch panów?

ja nie znam, a u wielu wrocławskich byłam...
gdzie oni przyjmują?
 
cześć dziewczyny:)
polecam przychodnię Eskulap na Bulwarze Ikara. Chodzę tam od połowy września, ciąże prowadzi mi lek. Pyszkowka-Moczulewska. USG przy każdej wizycie, rozmawiamy tak długo, aż skończę pytać i narzekać;) To moja pierwsza ciąża, więc nie mam porównania i nie wiem, co by było w razie jakichś komplikacji, ale póki co jestem zadowolona;)
Mieszkam we Wro od niedawna i wiadomość o ciąży pod koniec lata wymusiła szybkie poszukiwania lekarza-chciałam na NFZ, żeby nie płacić chociaż za podstawowe badania.
Eskulap poleciła koleżanka. Chyba większość lekarzy przyjmujących tam to kobiety i o ile do tej pory miałam same złe doświadczenia z paniami w tym zawodzie, bardzo miło się rozczarowałam:)
 
Hej za podstawowe badania nie musisz płacić chodzac prywatnie, wystarczy, ze po wizycie u ginekologa pojdziez do lekarza podstawoej opieki zdrowotnej.
od tego są żeby zlecać, więc na morfologie i mocz może zlecić.
 
Jestem juz w 19 tygodniu, ale chcialabym zmienic mojego lekarza prowadzacego na takiego, ktory pracuje w szpitalu. Wybralam Brochow. Myslalam o doktorze Saczko, ale w Medicoverze w ogole nie mozna sie do niego dostac. Wiem, ze przyjmuje tez w NZOZ Gaja. Orientujecie sie moze, jakie tam sa warunki, czy jest USG? A moze doktor przyjmuje gdzies jeszcze?
Ewentualnie jakiego innego lekarza prowadzacego z Brochowa mozecie polecic?

Z gory dziekuje za wszystkie informacje.
 
do drSaczko najlepiej zadzwonic osobiscie-numer podany jest na stronce
znany lekarz.pl . Na Gaju przyjmuje w poniedzialki i najlepiej dzwonic w poniedzialek z rana. Tam co prawda wizyty na NFZ, ale warunkow specjalnych nie ma:no: USG z tego co wiem, tez nie.
 
Świetnym specjalistą od USG jest dr Jaworowski- przyjmuje na Joanitów.Szczerze polecam. Ja chodziłam do niego na 3d, badanie baardzo dokładne, byłam w 13,20 i 30 tygodniu i za każdym razem badanie trwało ok 30-40min, mnóstwo zdjęć i dokładny opis. Uważam, że warto wydać 120zł i mieć pewność, że jest wszystko ok.
Do prowadzenia całej ciąży nie polecam, ma gabinet w Oleśnicy i od koleżanki wiem, że straszny syf.Ale specjalistą od USG jest naprawdę świetnym.
Moją ciążę prowadzi dr Dobryszycka i też mogę ją polecić.
 
reklama
ja będę powtarzać jak mantrę, polecam doktora Grzegorza Myszczyszyna z Laser Twon. Prowadzi moją drugą ciążę i dzięki niemu jestem jeszcze w ciąży. Pierwszą prowadził dr Saczko i nie poleciłabym go. Być może jestem nieobiektywna, bo pierwszą dzidzię straciłam. Ale widzę różnicę w podejściu, gdy pojawiają się problemy.
 
Do góry