reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy,położnicy,położne

reklama
Ja mogę z czystym sumieniem polecić dr Tomasza Fuchsa...razem z Floriańskim są czołówką wrocławskich ginek.-położ. wykonujących najlepsze USG we Wrocławiu....ja chodziłam do Fuchsa na USG do Medexu....chyba 3 czy 4 razy byłam i na podstawie swoich doświadczeń z innymi lekarzami mogę powiedzieć,że Fuchs jest rewelacyjny...a ja raczej w takich pozytywach o mało jakim lekarzu piszę:) Ma świetny sprzęt, odpowiada na wszystkie pytania...nawet te najgłupsze:D i przynajmniej mnie potrafi zawsze uspokoić...żałowałam,że nie prowadziłam u niego ciąży...na pewno przebiegłaby mniej stresująco....
Opinie można odszukać na znanylekarz.pl.....6 stron...100% pozytywów.
 
No to ja w 100%odradzam dr Floriańskiego!!!!Specjalistą- fkt- jest świetnym, ale jego stosunek do pacjentek jest żenujący. Była u niego na usg 3d w pierwszej ciąży w 13tyg, podczas badania nie odezwał się ani razu. Nie mówił co widać,porażka.Na nasze pytania też raczej nie odpowiadał. Byłam baardzo niezadowolona!!!Przerost formy nad treścią!!!
Przy mojej koleżance zachował się znacznie gorzej, bo robił usg paląc cygaro- czy tak zachowuje się profesjonalista?!
Na kolejne usg 3d chodziłam do dr Barcikowskiego z Corfamedu i było 1000x lepiej- dokładny opis badania, mówił co widzi podczas badania i idealnie określił wagę urodzeniową:)
W tej ciąży byłam 4x u dr Jaworowskiego na 4d i jestem zachwycona tymi wizytami.Polecam z czystym sumieniem!!!
 
No to jaz całym sercem polecam właśnie tego strasznego doktora Floriańskiego. W przeciwieństwie do innych lekarzy, wyprowadził mnie z moich problemów zdrowotnych, zaszłam w ciąże i jako jedyny lekarz potrafił z rozsądkiem podchodzić do mojej ciąży i mnie uspokajać w momentach kiedy inni lekarze mnie straszyli doprowadzali do histerii. Uważam go za doskonałego specjalistę w swojej dziedzinie o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Nigdy nie owija bawełnę, zawsze mówi to co myśli. Jeżeli szukasz dobrego fachowca to właśnie on ale jeżeli szukasz osoby, która się będzie nad tobą rozczulać to trafiłaś pod zły adres.....
 
Drogie Mamy!

A gdzie we Wroclawiu wybrac sie na dobre pamiatkowe USG 3D/4D? Tak zeby lekarz dokladnie zbadal malucha, opisal co widzi, nagral ladny film i zrobil zdjecia? Zeby obraz 3D/4D nie byl wlaczony tylko na moment? Bardziej mi tutaj chodzi o pamiatke niz diagnostyke.
Jakie miejsce mozecie polecic?
 
w sumie to nie wiem. moja gin na klinikach pracuje i tam robiłam 4D. koszt 150 zł jeszcze w zeszłym roku. miałam zdjecia o film na płycie. ale buzi nie pokazał tylko sie na Nas wypinał. i po 30 minutach dałyśmy za wygraną :-)
 
Polecam usg 4d na Joanitów u dr Jaworowskiego, koszt 120zł, płytka,zdjęcia w tym kolorowe i bardzo dokłądny opis.
Ja byłam w 13,21,30 i 36 tygodniu. Rewelacja!!!!
 
reklama
Witajcie :happy:, jeszcze niedawno pisałam na temat moich staranek o fasolkę, a dziś dumnie prezentuję mój 3- miesięczny brzuszek . Mam tylko jeden problem - nie mogę znaleźć dobrego gina we Wrocławiu, mieszkam w okolicach Astry. Może znacie jakiegoś godnego polecenia ? :eek: Zależy mi, żeby przyjmował w miarę blisko mnie. Wiem, że mogę liczyć na Waszą pomoc, dzięki i pozdrowionka dla wszystkich przyszłych mamusiek :))!
 
Do góry