reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy rzeszów

F

firenka

Gość
Jeśli któraś z was zna jakiegoś dobrego ginekologa, najlepiej położnika w Rzeszowie, to proszę niech napisze!
O tych nie dobrych też proszę pisać.
 
reklama
hej, ja też szukałam. Polecana jest bardzo doktor Kluz Sabina, przyjmuje w pro familii koło podpromia, przyjmuje prywatnie, 120 zł za wizyte. Miła, kompetentna, delikatna. Ale jakoś bardzo mnie nie zachwyciła. Gabinet mały, rozbiera sie trzeba niedaleko biurka. Ja dostałam sie do doktora Z.Żydzik, na nfz, jako fachowiec jest ok, ale ma dziwne podejscie do pacjenta i humorzasty jest bardzo, nie polecam. POlecany jest tez P.Zając. Na nfz bardzo ciezko sie dostac, ale w profamili chyba też prywatnie przyjmuje. Dużo dobrego też slyszałam o K.Szpejankowskim, i mam wwizyte pod koniec miesiaca u niego. Tyle moge Ci powiedziec.:)
 
polecam dr Szpejankowskiego, sama jestem jego pacjentką od jakiegoś czasu i na razie nie mogę narzekać.. miły, kompetentny, zawsze mogę zapytać o wszystko i cierpliwie mi wyjaśni niepokojące rzeczy...wcześniej byłam u dwóch innych ginekologów i pierwszy za 5 min wizyty skasował 120 zł, drugi powiedział mi, że w ciąży to mogę nawet pić alkohol byle się nie upijać, szkoda słow..
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9csg18vaoz1xxd.png
 
Ostatnia edycja:
Ja chodzę do doktora Wątora na Hetmańską i jestem bardzo zadowolona, odpowiada spokojnie na wszystkie pytania i traktuje po ludzku, chodzę na nfz
 
reklama
Do góry