reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy w Kłodzku i Kotlinie Kłodzkiej

reklama
Dzień dobry

ja też byłam pacjentka dr Pawłowa i jest mi bardzo przykro, że taka sytuacja miała miejsce, w związku z tym jestem w kropce bo muszę udać się na wizytę a nei mam zielonego pojęcia do którego z kłodzkich lekarzy warto się udać, po prostu nigdy wcześniej sie tym nie interesowałam i nei mam żadnego rozeznania, prosiłabym więc o polecenie jakiegoś ginekologa, z góry dziękuje i pozdrawiam:)
 
Witam!
Ja również należę do grona pacjentek dr. Pawłowa. Niemam żadnych zastrzeżeń do tego jak prowadził mnie podczas mojej ciąży. Jestem bardzo zadowolona z tego jakim jest lekarzem i z tego że zawsze mogłam na niego liczyć. Chciałam napisać zainteresowanym, że nadal można sie z nim umawiać i tak jak do tej pory przyjmuje w szpitalu. Napewno podczas drugiej ciąży będę do niego chodziła ;-) Równiez niepokoi mnie to co się dzieje wokół jego osoby i mam nadzieje że niebawem wszystko się wyjaśni. Pozdrawiam!!
 
Hej dziewczyny, ja nie bylam pacjentka dr Pawlowa ale wiele dobrego o nim slyszalam i moim zdaniem nie mozna skreslac dobrego lekarza po tym ze popelnil blad. Poszukuje jednak kontaktu aby umowic sie na wizyte do dr Bojanowskiej-Sliwki i bylabym niezmiernie wdzieczna za telefon do Niej i informacje gdzie i za ile przyjmuje swoje pacjentki.
 
Uff, ulżyło mi, bo myślałam, że już wszystkie babeczki skreśliły Dr Pawłowa. Wiem że przyjmuje tak jak dotychczas, tylko ma jeszcze jeden dodatkowy nr tel (pod starym nie zawsze jest uchwytny).Nie wyobrażam sobie być pacjentką innego lekarza i mam nadzieje, że niedługo sprawa sie wyjaśni i wszystko będzie tak jak dawniej. Pozdrawiam.
 
a czy może dysponuje któraś z Pań nowym numerem dr Pawłowa? muszę się bardzo pilnie umówić mi na wizytę i bardzo by mi zależało, z góry dziękuje:)
 
reklama
kamila84 - super że podałaś ten numer, bo próbowałam sie dodzwonić na stary, ale nie odbierał.

Dziewczyny wiecie już coś na temat tej afery? Czy sprawa została wyjaśniona?
 
Do góry