reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy w Kłodzku i Kotlinie Kłodzkiej

vici tak to ja skarbie:-)
A co do Pawłowa to ja do niego chodze. Jestem w 30 tygodniu ciąży i jestem bardzo zadowolona. Będę szła na wizyte w przyszłym tygodniu to dowiem się więcej. Ale z tego co wiem to jest wszystko ok bo koleżanki też do niego chodzą i jak na razie cisza o aferze i niech tak zostanie. Pawłow ma 3D teraz na nie ide. Polecam go wszystkim:-) Pozdrawiam
 
reklama
No i co tak zostawicie bez echa że dostał wyrok!!! Pewnie teraz przestanie przyjmować prywatnie w szpitalu a może nawet nie będzie już ordynatorem gdyż jest KARANY!!!
 
Ja tez jestem bardzo zadowolona z opieki podczas ciazy u dr Pawłowa.prawde mówiąc doktor uratował moja ciaże.Tego lekarza poleciła mi koleżanka.
 
Witam!Powiedzcie mi dziewczyny konkretnie ,czy jeśli będę pacjentkom pawłowa to on napewno będzię przy porodzie czy tylko jak ma dyżur???Bo mam zamiar zmienić swojego NIEBUDKA Z Harcerzy 1, ponieważ on może być tylko wtedy ,gdy wypadnie jego dyżur i chodź prywatnie nie wiem po co???.A po za tym jeśli chcesz zwolnienie to tak ustawia wizyty, aby być u niego 2 razy w miesiącu, więc moja wizyta miesięczna luty2010 wyniosła 200 zł,bo ma non stop wyjazdy pilne ;/ dobry wkręt, aby dorobić trochę!A jeśli ktoś był u pawłowa to na ile dni on wystawia zwolnienia?I jak pojde na około 4-5 wizyt to też się dobrze zajmuje przy porodzie, czy tylko jak się chodzi przez całą ciąże????Dajcie znać bo nie wiem na kogo się zdecydować! Dzięki
 
Witam!Powiedzcie mi dziewczyny konkretnie ,czy jeśli będę pacjentkom pawłowa to on napewno będzię przy porodzie czy tylko jak ma dyżur???Bo mam zamiar zmienić swojego NIEBUDKA Z Harcerzy 1, ponieważ on może być tylko wtedy ,gdy wypadnie jego dyżur i chodź prywatnie nie wiem po co???.A po za tym jeśli chcesz zwolnienie to tak ustawia wizyty, aby być u niego 2 razy w miesiącu, więc moja wizyta miesięczna luty2010 wyniosła 200 zł,bo ma non stop wyjazdy pilne ;/ dobry wkręt, aby dorobić trochę!A jeśli ktoś był u pawłowa to na ile dni on wystawia zwolnienia?I jak pojde na około 4-5 wizyt to też się dobrze zajmuje przy porodzie, czy tylko jak się chodzi przez całą ciąże????Dajcie znać bo nie wiem na kogo się zdecydować! Dzięki
 
Witam!Powiedzcie mi dziewczyny konkretnie ,czy jeśli będę pacjentkom pawłowa to on napewno będzię przy porodzie czy tylko jak ma dyżur???Bo mam zamiar zmienić swojego NIEBUDKA Z Harcerzy 1, ponieważ on może być tylko wtedy ,gdy wypadnie jego dyżur i chodź prywatnie nie wiem po co???.A po za tym jeśli chcesz zwolnienie to tak ustawia wizyty, aby być u niego 2 razy w miesiącu, więc moja wizyta miesięczna luty2010 wyniosła 200 zł,bo ma non stop wyjazdy pilne ;/ dobry wkręt, aby dorobić trochę!A jeśli ktoś był u pawłowa to na ile dni on wystawia zwolnienia?I jak pojde na około 4-5 wizyt to też się dobrze zajmuje przy porodzie, czy tylko jak się chodzi przez całą ciąże????Dajcie znać bo nie wiem na kogo się zdecydować! Dzięki
 
reklama
Witam, ja również chodziłam do B.P., byłam zadowolona, do 19 marca, kiedy straciłam moje maleństwo, chociaż wg doktora ciąża przebiegała wzorowo. Teraz po czasie kiedy sobie tak myślę, to widzę, że nie podchodzi już do pacjentek tak jak kilka lat temu. Przez 6 miesięcy ciąży tylko raz kazał zrobić podstawowe badania, dwa tygodnie przed porodem byłam na wizycie mówiąc że mam problem z pęcherzem, przepisał monural i tyle, fakt problem minął:( ale pojawił się nowy-ból i żal po stracie oczekiwanego przez 10 lat maleństwa. A co najgorsze kiedy leżałam w szpitalu, nawet nie przyszedł się zapytać (bo przy porodzie akurat nie miał dyżuru). Wiem teraz, iż mimo iż jest miły i delikatny podczas badań to juz do niego nie pójdę, nie potrafię mu spojrzeć w oczy...żeby w nich nie zobaczył mojego rozgoryczenia
 
Do góry