reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy w Kłodzku i Kotlinie Kłodzkiej

witajcie dziewczyny :) chciałabym się dowiedzieć jak wygląda przebieg badania USG 4D u dr. Pawłowa i w jakiej jest cenie. serdecznie dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam :)
 
reklama
Czesc dziewczyny
Mam pytanko. Od niedawna mieszkam w Kłodzku i poszukuje ginekologa. o tym lekarzu dowiedziałam sie od kosmetyczki:) ale najważniejsze pytanie ile kosztuje wizyta i czy dodatkowo płaci sie za usg, cytologię itp i jak wygląda usg.
Bede wdzięczna za każdą podpowiedż. pozdrawiam zuzka
 
Wizyta u dr Pawłowa kosztuje 100zł włącznie z usg. Ale od września wizyta będzie wynosić 150zł.

Ja mam natomiast pytanie do Pań które rodziły w Kłodzku, co należy spakować do torby do porodu dla siebie i dziecka? Podkłady jakieś czy co i ile.
 
wiecie co az na wymioty ciagnie gdy czytam te Brednie o dr Pawlowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdyby nie on Andruszko juz dawno usunal by mi ciaze ten kretyn Pawlowski ze Swidnicy zarazil mnie grzybica wybadal raka szyjki w 13 tyg tak mnie poranil ze siku nie moglam zrobic . chcial usunac ciaze bo niby po co mi jeszcze dziecko w wieku 28 lat lepiej wyciac zakazony stozek szyjki! Dopiero DR PAWLOW mnie wyciagnal ze wzsystkiego nie mialam zadnego raka!!!!!!!!!!!! Zastanowcie sie do ktorego lekarza zadzwonicie o 2 w nocy ze was bola plecy ze wasze dziecko sie nie rusza a ono tylko spi kto was przyjmie bez kasy idac prywatnie co a moze znacie lekarza ktory przeprasza pacjentke za bledy jego niedouczonych kolegow po fachu?????????? Taki jest doktor wlasnie . Macie chleb a szukacie bulek. Moja ciaze prowadzi od 13 tc dzieki niemu moja wiara w lekarzy odzywa na nowo to lekarz z powolania nie z obowiazku!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry