reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog częstochowa

Rita234

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Luty 2020
Postów
51
Witam, czy jest tu ktoś z Częstochowy kto może polecić jakiegoś ginekologa do prowadzenia ciąży? :)
Może ktoś słyszał o doktorze Zbigniew Strzelczak albo Lech Rogulski?
 
reklama
Wilkowski, bardzo dokładny, ale czekanie u niego w kolejce, prywatnie godzinę minimum, Nowak tez dobry
 
Niestety o tych dwóch nie słyszałam.
Natomiast polecanego Macieja Wilkowskiego z całego serca ODRADZAM, głupia byłam i poszłam do niego w drugiej ciąży, 8 miesięcy nerwów przed każdą wizytą, co 3 tygodnie w poczekalni aż mi żołądek ściskało ze stresu, kretyńskie teksty, głupie odzywki - nigdy więcej do niego nie wróciłam.

Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale na Stradomiu jest Agnieszka Ściegienna-Hirszfeld, całkiem spoko babeczka.
Tomasz Strzelczyk na Wrzosowiaku, fantastyczny lekarz, nigdy takiego nie spotkałam, niestety na NFZ nie sposób się dostać, bo kolejki.
Nie polecam też Krystyny Witkowskiej, nie rozpoznała u mnie ciąży, tylko nastraszyła torbielą.
 
Hejka
Z obydwojgiem tych lekarzy miałam styczność w szpitalu. Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia jak prowadzą ciążę ale i o jednym i drugim nie mam dobrego zdania. Rogulski wybiegł nagle z gabinetu robiąc mi USG bo zapomniał czego koledze powiedzieć (nic ważnego, jakaś błahostka). Aż położna która że mną była w gabinecie była zażenowana tą sytuacją.
Z Strzelczykiem też miałam nie miłe sttuacje ale to nie dotyczy leczenia.

Za to mogę polecić z całego serca T.Strzelczyka z Wrzosowiaka. Faktycznie kolejki ma długie ale kobiety ciężarne zapisują się bez kolejki w rejestracji do specjalnego kajeciku [emoji6]
Również polecam J.Lemańskiego. Rozne opinie krążą i nim e dla mnie to naprawdę dobry lekarz który lubi swoją pracę i nie siedzi jakby za kare i interesuje sie pacjentkami.
 
Niestety o tych dwóch nie słyszałam.
Natomiast polecanego Macieja Wilkowskiego z całego serca ODRADZAM, głupia byłam i poszłam do niego w drugiej ciąży, 8 miesięcy nerwów przed każdą wizytą, co 3 tygodnie w poczekalni aż mi żołądek ściskało ze stresu, kretyńskie teksty, głupie odzywki - nigdy więcej do niego nie wróciłam.

Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale na Stradomiu jest Agnieszka Ściegienna-Hirszfeld, całkiem spoko babeczka.
Tomasz Strzelczyk na Wrzosowiaku, fantastyczny lekarz, nigdy takiego nie spotkałam, niestety na NFZ nie sposób się dostać, bo kolejki.
Nie polecam też Krystyny Witkowskiej, nie rozpoznała u mnie ciąży, tylko nastraszyła torbielą.
To identycznie jak Surówka. 😠 Ja po pierwszych prenatalnych gdzie okazało się że mała jest zdrowiutka, zmieniłam tego buca. Powiedział, że mam się zastanowić nad przerwanie ciąży bo to, że prenatalne wyszły dobrze o niczym nie świadczy a podczas ostatniego usg powiedział : " rany, niestety córka". Tego samego dnia znalazłam innego lekarza w Myszkowie.
 
To identycznie jak Surówka. 😠 Ja po pierwszych prenatalnych gdzie okazało się że mała jest zdrowiutka, zmieniłam tego buca. Powiedział, że mam się zastanowić nad przerwanie ciąży bo to, że prenatalne wyszły dobrze o niczym nie świadczy a podczas ostatniego usg powiedział : " rany, niestety córka". Tego samego dnia znalazłam innego lekarza w Myszkowie.
Masakra.. Jak można tak nastraszyć kobietę w ciąży.. Współczuję.. Ja bym po nocach nie spała.. To rodziłaś w myszkowie?
 
reklama
Do góry