reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ginekolog do prowadzenia ciąży Gdańsk

aga.i.nieszka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej.
Nie znalazłam takiego wątku stąd moje pytanie. Czy są tutaj mamy lub przyszłe mamy które mogą polecić dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży w Gdańsku?

Z góry dzięki 😘

reklama

Kinga91

Rozwiązania
0
Hej.
Nie znalazłam takiego wątku stąd moje pytanie. Czy są tutaj mamy lub przyszłe mamy które mogą polecić dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży w Gdańsku?

Z góry dzięki 😘
Hej, ja co prawda mam swojego prowadzącego w Gdyni ale polecano mi bodajże ordynatora z zaspy. Sporo znajomych do niego jeździ i są bardzo zadowoleni

Rozwiązania
0
Ja chodzę do dr Małgorzaty Pietrzak Stukan ale to z Lux Medu ale złota kobieta. Trafiłam do niej w pierwszej ciąży niestety musiała przekazać mi źle wieści i teraz przy drugiej tylko do niej chodzę

Mythopoeia

Rozwiązania
0
Ja chodziłam do 3 - Sambora Sawickiego (polecam, chociaż miałam z nim najmniej wizyt), Katarzyny Stefańskiej (pracuje w UCK, generalnie ma barfzo dobry sprzęt i sama chyba jest dobrym fachowcem, ale jest dosyć szorstka w obyciu) Sylwii Łapińskiej Szumczyk - ma g*wniany sprzęt ale sama jest bardzo miła, cierpliwa i dobrze tłumaczy a do tego mało sobie liczy (150 zl za wizyte, reszta między 300 a 350). Na USG połówkowym byłam w Invicta u Brzóski i też była fajna. Ale jakbym miała prowadzić ciążę od początku to chyba poszłabym do Sambora tylko.

Do góry