reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog do prowadzenia ciąży Gdańsk

aga.i.nieszka

Fanka BB :)
Członek załogi
Dołączył(a)
23 Listopad 2019
Postów
10 511
Hej.
Nie znalazłam takiego wątku stąd moje pytanie. Czy są tutaj mamy lub przyszłe mamy które mogą polecić dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży w Gdańsku?

Z góry dzięki 😘
 
reklama
Hej.
Nie znalazłam takiego wątku stąd moje pytanie. Czy są tutaj mamy lub przyszłe mamy które mogą polecić dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży w Gdańsku?

Z góry dzięki 😘
Hej, ja co prawda mam swojego prowadzącego w Gdyni ale polecano mi bodajże ordynatora z zaspy. Sporo znajomych do niego jeździ i są bardzo zadowoleni
 
Ja chodzę do dr Małgorzaty Pietrzak Stukan ale to z Lux Medu ale złota kobieta. Trafiłam do niej w pierwszej ciąży niestety musiała przekazać mi źle wieści i teraz przy drugiej tylko do niej chodzę
 
Ja chodziłam do 3 - Sambora Sawickiego (polecam, chociaż miałam z nim najmniej wizyt), Katarzyny Stefańskiej (pracuje w UCK, generalnie ma barfzo dobry sprzęt i sama chyba jest dobrym fachowcem, ale jest dosyć szorstka w obyciu) Sylwii Łapińskiej Szumczyk - ma g*wniany sprzęt ale sama jest bardzo miła, cierpliwa i dobrze tłumaczy a do tego mało sobie liczy (150 zl za wizyte, reszta między 300 a 350). Na USG połówkowym byłam w Invicta u Brzóski i też była fajna. Ale jakbym miała prowadzić ciążę od początku to chyba poszłabym do Sambora tylko.
 
Do góry