reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog do prowadzenia ciąży, śląskie

Dołączył(a)
12 Listopad 2022
Postów
10
Cześć Dziewczyny!
Wielka prośba do Was- polećcie proszę dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży w śląskim województwie (może być też małopolskie jeśli tam taki jest), który ma DOBRY sprzęt USG, a nie jakieś starocie i który nie ma podejścia "aaa dobra, jakoś będzie" tylko jednak wie co robi, kiedy robi, myśli i faktycznie ciążę prowadzi. Szukam prywatnie, płeć nie ma znaczenia.
Muszę zmienić moją ginekolog prowadzącą ponieważ utraciłam do Niej zaufanie, a bez tego będę cały pozostały czas w stresie i nerwach.
Bardzo dziękuję
 
reklama
Mirosława Mackiewicz z Katowic w klinice BlueMed ma bardzo dobry sprzęt, Pani jest tez naprawdę profesjonalna i BARDZO spostrzegawcza. Nie olewa, leczy pacjentkę nie wyniki, jestem pod jej opieką od 24 tc. Pracuje tez na patologii ciąży wiec sporo widziała różnych nietypowych przypadków czy skutków zaniedbania.
Natomiast z terminami do niej szału nie ma, raczej ciężko się dostać tak z dnia na dzien ale kontakt telefoniczny jest możliwy
Bardzo dobra jest tez dr Gabriela Grzadziel z Katowic, sprzęt ma dobry ale mniej atrakcyjny, tj bez tych gadżetów w stylu „kino” dla osoby towarzyszącej ;)
 
Do góry