reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog do prowadzenia ciąży z Łodzi

Domi9685

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Luty 2021
Postów
46
Dzień dobry wszystkim,
Szukam dobrego ginekologa (najlepiej kobiety), ponieważ niedługo chciałabym rozpocząć starania o dziecko. Mieszkam w Łodzi więc najlepiej jeżeli była by to Pani Doktor z Łodzi. Mam również pytanie odnośnie porodu. Czy któraś z Pań tutaj może rodziła prywatnie?. Jeżeli tak to chętnie zapoznam się z opiniami.
Serdecznie dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam
Dominika
 
reklama
Jeśli szukasz kogoś kto pomoże Ci w staraniach, ze spokojnym sumieniem mogę polecić Ci dr Baś-Budzecką, wiele moich koleżanek do niech chodziło, jest nieco specyficzna w odbiorze ale to świetny specjalista i ultrasonografista. Jeśli może być mężczyzna, to dr Ałaszewski (pracuje w Matce Polce jak i prywatnie, jest ginekologiem i genetykiem). Ja prowadziłam ciążę u dr Kopydłowskiego w Medeorze, też z polecenia, super człowiek. W Łodzi jest duży wybór, na pewno ktoś coś jeszcze podrzuci.
 
Jeśli chodzi o położną to Pani dr Dresler jest naprawdę doświadczoną, sympatyczną i kompetentna, w malticlinic a co do porodu to jeszcze nie wiem, mam termin na czerwiec więc opowiem po fakcie.😉
 
Do góry