reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog-endokrynolog

Misia89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2010
Postów
1 075
Miasto
Warszawa
Witam serdecznie!! Po nowym roku planuje odstawić tabletki i po odczekaniu paru miesięcy zacząć starać się o dzidzie.
Z uwagi na to iż mam zespół Hashimoto i niedoczynność tarczycy chcę iść do ginekologa-endokrynologa i zaczynam już poszukiwania. Ogólnie mam sporo problemów i obawiam się jak będzie ze staraniami i dlatego chcę się wybrać jak najszybciej by ewentualnie zacząć badania i leczenie:-(
Czy możecie mi poradzić jakiegoś dobrego lekarza w Warszawie najlepiej centrum, śródmieście, ochota, wola????
Z góry dziękuje.
 
reklama
Moja siostra chodziła do jakiejś dobrej ginekolożki w CM Lim. Jak się dowiem o nazwisko to Ci podrzucę. Pierwszą ciąże poroniła - bo nie wiedziała że ma Hashimoto - druga ciąża już z wiedzą o chorobie - bezproblemowa - Adusia ma rok i 2 mce :D

U mnie Hashimoto wykryto już po ciąży. Ale póki co nie planuję drugiego dziecka.
 
Świetnym ginekologiem-endokrynologiem jest prof. CMKP dr hab. n. med. Romuald Dębski.
Jest ordynatorem na Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Szpitalu Bielańskim.
Prywatny gabinet ma na ul. Szlenkierów 1 w Warszawie
 
Witam ja też mam Hashi po pierwszej ciązy się okazało... pierwsza pani endo kazała nam czekać pół roku..poszłam do mojej gin-edno która prowadziła mi ciąże i zobaczywszy wyniki powiedziała - wszystko będzie dobrze, idźcie i róbcie te dzieci (z uśmiechem) no i zrobiliśmy...zaraz następnego dnia :D polecam Panią Doktor Mikłasz-Kupis z Enelmedu..trudno się dostać bo ma obłożenie ale jestem zadowolona :)
 
Do góry