reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog godny polecenie, pracujący w szpilatu.

reklama
e_wonka rok temu w zdrojach rodziła kuzynka mojego M i jest bardzo zadowolona. Teraz jak jest już nowy oddział na pewno jest dużo większy komfort (piękne sale, nowy sprzęt...) ale jest i minus- wiele porodów.
 
slyszalam, ze w zdrojach jest bardzo duzy tlok. po remoncie, dostawie nowych lozek (tez tych do porodu) i przeniesieniu tam szpitala dzieciecego to tam wszyscy wala drzwiami i oknami.
co do lekarza to dr. Dziurawiec nie polecam. chodzilam do niej w poprzedniej ciazy. mila kobitka, ale pod koniec ciazy jakos w 8 miesiacu bardzo zle sie czulam. okropnie bolal mnie brzuch, leciala mi krew z nosa i mialam zawroty glowy. pojechalam do niej, polozna z rejestracji powiedziala jej co i jak, a ona powiedziala mi, ze mnie nie przyjmie, poniewaz ma jeszcze inne pacjentki a niedlugo konczy prace. bardzo sie wtedy na niej zawiodlam. teraz chodze do dr. Kałużyńskiego. jest to prywatny gabinet, ale wybralam go,bo on pracuje w szpiatlu na pomorzanach gdzie juz rodzilam i chce drugi raz rodzic. podczas poprzedniego porodu jako jedyny, gdy spacerowalam z mezem po korytarzu, by przyspieszyc porod, wyszedl do mnie i z usmiechem pytal jak sie czuje i czy czegos potrzebuje. jest malomowny, ale dobry w tym co robi, poza tym chcialam, zeby lekarz prowadzacy ciaze byl przy porodzie.
 
Ja polecam dr Krzysztofa Irę, obecnie pracuje w szpitalu w Stargardzie. Przyjmuje zarówno na Prawobrzeżu na Andrzejewskiego jak i na Lewobrzeżu na Nieduże,j koszt wizyty to 70pln. Dr. Ira prowadził dwie moje ciąże i przy pierwszym porodzie wykonywał mi cc. Uważam go za wspaniałego profesjonalistę, a także lekarza z powołania.
 
a ja polecam dr Ciepiele.
Przyjmuje na NFZ i prywatnie w przychodni Agmed na Mierzynie.

Bardzo miły, cierpliwy, wszytko wytłumaczy, opowie , zawsze uśmiechnięty.
Poznałam go jeszcze jak studiowałam na akademii medycznej, miałam z nim zajęcia w Policach.

POLECAM
 
Lucynan- dr Przemysław Ciepiela??Bo jak tak, to on mi ciąże "znalazł" jak się na IP pojawiłam z ostrym bólem brzucha-myślałam,że wyrostek:-).A tak z ciekawości, jeśli można, to myślałaś, w jakim szpitalu będziesz rodziła:)??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej.

Tak, chodzi mi o Przemka Ciepiele.
To moja pierwsza ciąża, więc nie mam porównania. Na pierwszą wizyte poszłam prywatnie i nie owijałam w bawełne ze zalezy mi na wizytach na NFZ (z racji bycia tuz po studiach i braku kasy).
Na studiach dał się poznac z tak pozytywnej strony, niezłych żartów i dobrego podejscia do ludzi.

Z porodem zastanawiam się między policami a zdrojami.
Police znam i bardzo mi się podobało zawsze podejscie do pacjentek, jest też neonatologia. Znam też anestezjologów w razie cc.
Zdroje kuszą nowoczesnością i pod względem logistycznym jest dla nas lepsze , ale na "-" jest ten tłok.

Jeszcze jest troche czasu bo to dopiero 15 tc. Będę też rozmawiała z lekarzem jakie jest jego zdanie.
 
Do góry