reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog godny polecenie, pracujący w szpilatu.

Nasze maleństwo też dla Nas pierwsze. U mnie odwrotnie, niż u Ciebie-ja mam zdecydowanie bliżej do Polic:) .Poza tym mam tu też lekarza prowadzącego ciążę. I moja kochana mamusia pracuje na porodówce:-D.Więc samo się rozumie, że Police górą.
 
reklama
Ja mogę polecić dr Cezarego Partykę. Przyjmuje w szpitalu MSWiA-ul. Jagiellońska (jak sie nie mylę), przyjmuje również w przychodni (NFZ) na Golęcinie od pon.-pt. od 15.30. Jeśli się nie mylę to na dzieniejszy pracuje również w szpitalu na Pomorzanach, ale tego nie jestem pewna. P.Czarek prowdził moją ciążę, byłam bardzo zadowolona. Konretny, otwarty i bardzo miły. Dużo pyta, wiele tłumaczy, ja byłam w 100% zadowolona. Pomógł również mojej mamie.
 
Ja chodziłam do doktora Puchalskiego, jednak przeniosłam sie do dr Kariny Engel. Bardzo nowoczesny gabinet, USG w 3D. Kobieta tak spokojna i rzeczowa, świetna babka. Kilka koleżanek u niej ciążowało i wszystkie zachwycone. Ma gabinet na 5 lipca a normalnie pracuje w szpitalu w Policach.
 
Witajcie Dziewczyny, a czy któraś z Was miała może w swojej karierze poronienie i czy po poronieniu jakiś lekarz wyprowadził Waszą ciążę do 38 tygodnia i dziecko urodziło się zdrowe?
Pytam bo dużo słyszałam o prof. Celewiczu i o prof. lub dr Uzarze...
Celewicz jest w Policach, Uzar (ojciec?) przyjmuje na Parkowej...
Miałam okazję rozmawiać z Przemkiem Ciepielą..nie wiem jednak jak prowadzi ciążę...
 
Odradzam panią Nowak w szpitalu na pomorzanach !!!
To jedyna ginekolog do której chodziłam jeśli chodzi o osobe pracującą w szpitalu - obecnie chodze do p. Milcarz na 3maja w przychodni [ polecam ]
Wracając do pani z pomorzan - ciążę miałam zagrożoną od poczatku, żadnych tabletek, żadnego skierowania do szpitala - leżeć w domu i tyle - o usg musiałam prosić niemalże na kolanach, kłamała w żywe oczy że mam skróconą szyjkę a gdy poprosiłam o usg czy cokolwiek gdzie na papierze mi to pokaże bo się przenosiłam do innego ginekologa to powiedziała tylko " oj nie wiem czemu tak powiedziałam, nie masz skróconej szyjki "
nic nie mówiła, o wszystko trzeba było pytać samemu, a odpowiedzi wymuszane i gburowate !
Gorszej ginekolog nie widziałam !
Polecam również lekarza ginekologa [ nazwiska nie pamiętam ] na odzieżowej - przyjazny pan w kwiecie wieku, luźna atmosfera i naprawdę bardzo ale to bardzo dobry lekarz
 
Dr Świderski pracuje w policach i przyjmuje prywatnie na ul. Ostawickiej na Pogdonie, jest super, ale ma masę pacjetek.
Dr Baczkowski przyjmuje na Unii lubelskiej w poradni ginekologicznej(okres oczekiwania ok.2 mies.) i prywatnie w Vitro life na Kasprzaka na Gumieńcach- jest super jesli chodzi o zajście w ciąże ,specjalizuje sie w metodach typu in vitro. Obecnie prowadzi mi ciążę i trochę malo skupiony i chaotyczny, Świderski byl lepszy(prowadzil moja pierwsza ciążę) no ale te terminy i tylko prywatnie.
Dr Ciepiela jest niezwykle symapattyczny, jednak nie wiem na ile bym Mu zaufala jeśli chodzi o ciążę a moja jest nieco skomplikowana.
 
Ja polecam dr Świderskiego Sławomira-prowadził moją ciążę.
Dr Ciepielę poznałam, bo to On mi oznajmił, że w ciąży jestem:) w szpitalu w Policach
 
A ja tak jak chwalilam dr Świderskiego....,nawet sie do niego przenioslam, jednak zaczynam mieć wątpliwości co do sluszności mojego wyboru:baffled: Otóż stwierdzam, że juz się chyba "wygryzł" i juz mu tak nie zależy na pacjentkach jak kiedys (prowadzil moja pierwsza ciąże w 2007 r.). Widac, że niestety zalezy mu głównie na kasie. Owszem jest mily i uprzejmu, ale nic poza tym niestety. Boje sie troche, bo ja jestem po bardzo cięzkich przejsciach i mam wrażenie,że to jakos go malo obchodzi a wierzcie mi nie chcialabym mieć kolejnego udaru mózgu:no:
Prosze o rade, może ktos ma godnego polecenia lekarza, ktory pracuje jednocześnie w szpitalu i zna sie na bardziej skomplikowanych ciązach???
 
Dordi jesli prywatnie to KRZYSZTOF IRA - na ul. Niedużej i na ul. Andrzejewskiego. pracuje w szpitalu ale w stargardzie... Sama bym do niego chodzila ponownie( w ciazy z Zuzia nas prowadził) - ale kasy brak...
 
reklama
Do góry